Gå til hovedindhold

Western Digital WD Black SN850X 2TB NVMe PCIe 4.0 NVMe SSD med Heatsink

Western DigitalLagringsenhederEAN: 0718037891309
Pris fra 2.358 krtil 5.624 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3.266 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.289 kr 8. apr.

Sammenlign priser på WD Black SN850X 2TB NVMe PCIe 4.0 NVMe SSD med Heatsink og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2358 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WD Black SN850X 2TB NVMe PCIe 4.0 NVMe SSD med Heatsink
2.358 kr
Til butik
WD Black SN850X 2TB NVMe PCIe 4.0 NVMe  SSD med Heatsink billede

Produktinformation

WD_BLACK SN850X WDS200T2XHE - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: WDS200T2XHE
EAN: 0718037891309
Varenr.: 1000741991
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
WD Black SN850X 2TB Heatsink M.2, NVMe SSD - GEEKD.dk
2.620 kr
Til butik
WD Black SN850X 2TB Heatsink M.2, NVMe SSD - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Generelt Bredde 23.4 mm Dybde 80 mm Enhedstype Solid state-drev - intern Grænseflade PCIe 4.0 x4 (NVMe) Højde 8.8 mm Kapacitet 2 TB Model M.2 2280 Vægt 24 g Præstation 4KB Random Read 1200000 IOPS 4KB Random Write 1100000 IOPS Intern datahastighed 7300 MB...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: SSD Harddisk
EAN: 0718037891309
Varenr.: 47791937356112
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
WD Black SN850X 2TB NVMe PCIe 4.0 NVMe SSD med Heatsink
2.779 kr
Til butik
WD Black SN850X 2TB NVMe PCIe 4.0 NVMe SSD med Heatsink billede

Produktinformation

WD Black SN850X 2TB NVMe PCIe 4.0 SSD med Heatsink Opgrader din gamingoplevelse med WD Black SN850X 2TB NVMe PCIe 4.0 SSD med Heatsink. Denne højtydende SSD tilbyder lynhurtig læse- og skrivehastigheder, som sikrer hurtigere indlæsninger af spil og applik...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: USB)
EAN: 0718037891309
Varenr.: 42950
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Black Sn850x 2tb Ssd Heatsink M.2 Pcie 4.0
5.624 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD Black SN850X 2TB NVMe PCIe 4.0 NVMe SSD med Heatsink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD Black SN850X 2TB NVMe PCIe 4.0 NVMe SSD med Heatsink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.358 kr2.358 krKøb
2Geekd2.620 kr2.620 krKøb
3Ultrashop2.779 kr2.779 krKøb
4Dustin DK5.624 kr5.710,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WD Black SN850X 2TB NVMe PCIe 4.0 NVMe SSD med Heatsink

PriceData har fulgt prisen på WD Black SN850X 2TB NVMe PCIe 4.0 NVMe SSD med Heatsink i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.570 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 2.933 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.307 kr.

Den nuværende pris på 2.358 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for WD Black SN850X 2TB NVMe PCIe 4.0 NVMe SSD med Heatsink. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for WD Black SN850X 2TB NVMe PCIe 4.0 NVMe SSD med Heatsink de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.358 kr260 kr (10%)
30. maj 20262.618 kr37 kr (1%)
29. maj 20262.581 kr15 kr (1%)
28. maj 20262.596 kr238 kr (10%)
27. maj 20262.358 kr236 kr (9%)
25. maj 20262.594 kr236 kr (10%)
24. maj 20262.358 kr242 kr (9%)
23. maj 20262.600 kr18 kr (1%)
22. maj 20262.618 kr31 kr (1%)
20. maj 20262.587 kr138 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret