Gå til hovedindhold

SanDisk WD_BLACK SN770M Solid state-drev WDS200T3X0G 2TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe)

SanDiskLagringsenhederEAN: 0718037902968
Pris fra 1.659 krtil 3.175 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.516 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på WD_BLACK SN770M Solid state-drev WDS200T3X0G 2TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1659 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
WD_BLACK SN770M Solid state-drev WDS200T3X0G 2TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe)
1.659 kr
Til butik
WD_BLACK SN770M Solid state-drev WDS200T3X0G 2TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) billede

Produktinformation

Oplev enestående hastighed og pålidelighed med WD_BLACK SN770M Solid State Drive (SSD) WDS200T3X0G. Dette imponerende 2TB M.2 PCI Express 4.0 x4 NVMe-drev er designet til gamere og kreative professionelle, der kræver lynhurtig dataoverførsel. Med banebryd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 0718037902968
Varenr.: 76402
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WD_BLACK SN770M SSD WDS200T3X0G 2TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe)
2.510 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SSD NVMe WD Black SN770M 2TB M.2 2230 PCIe 4.0
-40%2.899 kr
Før 4.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SSD NVMe WD Black SN770M 2TB M.2 2230 PCIe 4.0 billede

Produktinformation

Hurtig NVMe SSD til gaming og bærbareOpgrader din lagring med WD Black SN770M - en kompakt M.2 2230 PCIe 4.0 SSD med 2 TB kapacitet. Den er skabt til PC og laptop og leverer lynhurtige læse- og skrivehastigheder, så systemet starter hurtigt, spil og programmer loader på sekunder, og store filer flyttes effektivt.Fordele for ydelse og stabilitetSN770M udnytter NVMe-teknologi og TLC NAND for pålidelig ydeevne. Med op til 5.150 MB/s læsning og 4.850 MB/s skrivning samt høje IOPS får du responsiv multitasking og smidig arbejdsflow i krævende opgaver. Robustheden understøttes af en TBW på 1.200 og en MTBF på 1.750.000 timer.Interface: PCI Express 4.0 x4, NVMeKapacitet: 2 TBLæsehastighed: 5.150 MB/sSkrivehastighed: 4.850 MB/sTilfældig læsning (4K): 650.000 IOPSTilfældig skrivning (4K): 800.000 IOPSDataoverførsel: 16 Gbit/sTBW: 1.200MTBF: 1.750.000 timerStandby-forbrug: 0,1 WDriftstemp.: 0 – 70 °COpbevaringstemp.: -55 – 85 °CMål (H × B × D): 0,238 × 3 × 2,2 cmVægt: 5 gKomponent til: PC/Laptop...

Produktspecifikationer

Mærke: WD
Kategori: Lagring
Vægt: 0.05g
EAN: 0718037902968
Varenr.: 1885741
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SSD NVMe WD Black SN770M 2TB M.2 2230 PCIe 4.0
-39%2.919 kr
Før 4.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
WD Black SN770M 2TB M.2 2230, NVMe SSD - GEEKD.dk
3.175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD_BLACK SN770M Solid state-drev WDS200T3X0G 2TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD_BLACK SN770M Solid state-drev WDS200T3X0G 2TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop1.659 kr1.659 krKøb
2CompuMail DK2.510 kr2.510 krKøb
3Boligcenter DK2.899 kr2.899 krKøb
4Vivas DK2.919 kr2.998 krKøb
5Geekd3.175 kr3.175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WD_BLACK SN770M Solid state-drev WDS200T3X0G 2TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe)

PriceData har fulgt prisen på WD_BLACK SN770M Solid state-drev WDS200T3X0G 2TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.376 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 3.370 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.939 kr.

Den nuværende pris på 1.659 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 42% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for WD_BLACK SN770M Solid state-drev WDS200T3X0G 2TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for WD_BLACK SN770M Solid state-drev WDS200T3X0G 2TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.659 kr854 kr (34%)
24. maj 20262.513 kr854 kr (51%)
19. maj 20261.659 kr1.189 kr (42%)
18. maj 20262.848 kr1.189 kr (72%)
16. maj 20261.659 kr1.188 kr (42%)
15. maj 20262.847 kr1.188 kr (72%)
28. apr. 20261.659 kr1.496 kr (47%)
27. apr. 20263.155 kr1.496 kr (90%)
24. apr. 20261.659 kr1.478 kr (47%)
23. apr. 20263.137 kr1.478 kr (89%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret