Gå til hovedindhold

SanDisk WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS200T2X0E - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)

SanDiskLagringsenhederEAN: 0718037891408
Pris fra 1.499 krtil 4.124 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 2.625 kr (64% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS200T2X0E - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1499 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
WD_BLACK SN850X NVMe SSD Solid state-drev WDS200T2X0E 2TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe)
1.499 kr
Til butik
WD_BLACK SN850X NVMe SSD Solid state-drev WDS200T2X0E 2TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) billede

Produktinformation

WD_BLACK SN850X NVMe SSD 2TB Oplev hastighed og ydeevne med WD_BLACK SN850X NVMe SSD, et solid state-drev der leverer en imponerende kapacitet på 2TB. Dette M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) drev er designet til gamere og kreative professionelle, der har brug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: USB)
EAN: 0718037891408
Varenr.: 42949
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WD_BLACK SN850X NVMe SSD SSD WDS200T2X0E 2TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe)
2.306 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS200T2X0E - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)
2.351 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Sandisk WD Black SN850X NVMe SSD 2TB
2.590 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SSD M.2 NVMe 2TB - WD_BLACK SN850X PCIe 4.0
-21%2.599 kr
Før 3.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SSD M.2 NVMe 2TB - WD_BLACK SN850X PCIe 4.0
-21%2.619 kr
Før 3.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Black Sn850x 2tb Ssd M.2 Pcie 4.0
4.124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS200T2X0E - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS200T2X0E - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop1.499 kr1.499 krKøb
2CompuMail DK2.306 kr2.306 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.351 kr2.351 krKøb
4Komplett DK2.590 kr2.590 krKøb
5Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
6Vivas DK2.619 kr2.688 krKøb
7Dustin DK4.124 kr4.210,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS200T2X0E - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)

PriceData har fulgt prisen på WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS200T2X0E - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.337 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 2.590 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.789 kr.

Den nuværende pris på 1.499 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 34% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS200T2X0E - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS200T2X0E - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.499 kr717 kr (32%)
24. maj 20262.216 kr717 kr (48%)
19. maj 20261.499 kr770 kr (34%)
18. maj 20262.269 kr770 kr (51%)
28. apr. 20261.499 kr1.053 kr (41%)
27. apr. 20262.552 kr1.053 kr (70%)
24. apr. 20261.499 kr1.091 kr (42%)
23. apr. 20262.590 kr1.091 kr (73%)
8. apr. 20261.499 kr939 kr (39%)
7. apr. 20262.438 kr939 kr (63%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret