Gå til hovedindhold

SanDisk WD_BLACK SN7100 WDS400T4X0E-00CJA0 - SSD - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)

SanDiskLagringsenhederEAN: 0718037902982
Pris fra 3.420 krtil 6.990 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 3.570 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.124 kr 4. mar.

Sammenlign priser på WD_BLACK SN7100 WDS400T4X0E-00CJA0 - SSD - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3420 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WD_BLACK SN7100 Solid state-drev WDS400T4X0E 4TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe)
3.420 kr
Til butik
WD_BLACK SN7100 Solid state-drev WDS400T4X0E 4TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) billede

Produktinformation

WD_BLACK SN7100 WDS400T4X0E - SSD - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Artikel nr.: WDS400T4X0E
EAN: 0718037902982
Varenr.: 1003483878
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WD_BLACK SN7100 WDS400T4X0E-00CJA0 - SSD - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)
3.624 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK WD Black SN7100 SSD - 4TB - PCIe 4.0 - M.2 2280
3.790 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
WD_BLACK SN7100 Solid state-drev WDS400T4X0E 4TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe)
4.029 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Black Sn7100 4tb Ssd M.2 Pcie 4.0
4.749 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Sandisk WD_Black SN7100 NVMe SSD 4TB
6.990 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD_BLACK SN7100 WDS400T4X0E-00CJA0 - SSD - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD_BLACK SN7100 WDS400T4X0E-00CJA0 - SSD - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.420 kr3.420 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.624 kr3.624 krKøb
3Proshop DK3.790 kr3.790 krKøb
4Ultrashop4.029 kr4.029 krKøb
5Dustin DK4.749 kr4.835,25 krKøb
6Komplett DK6.990 kr6.990 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WD_BLACK SN7100 WDS400T4X0E-00CJA0 - SSD - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)

PriceData har fulgt prisen på WD_BLACK SN7100 WDS400T4X0E-00CJA0 - SSD - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 2.418 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 3.790 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.139 kr.

Den nuværende pris på 3.420 kr er 9% over normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for WD_BLACK SN7100 WDS400T4X0E-00CJA0 - SSD - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for WD_BLACK SN7100 WDS400T4X0E-00CJA0 - SSD - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.420 kr70 kr (2%)
22. maj 20263.490 kr72 kr (2%)
15. maj 20263.562 kr228 kr (6%)
8. maj 20263.790 kr185 kr (5%)
6. maj 20263.605 kr162 kr (4%)
5. maj 20263.767 kr23 kr (1%)
2. maj 20263.790 kr24 kr (1%)
1. maj 20263.766 kr24 kr (1%)
30. apr. 20263.790 kr31 kr (1%)
29. apr. 20263.759 kr31 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret