Gå til hovedindhold

SanDisk WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS100T2XHE - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)

SanDiskLagringsenhederEAN: 0718037891385
Pris fra 989 krtil 2.999 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 2.010 kr (67% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS100T2XHE - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 989 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
WD_BLACK SN850X NVMe SSD Solid state-drev WDS100T2XHE 1TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe)
989 kr
Til butik
WD_BLACK SN850X NVMe SSD Solid state-drev WDS100T2XHE 1TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) billede

Produktinformation

WD_BLACK SN850X NVMe SSD 1TB Oplev hastigheder som aldrig før med WD_BLACK SN850X NVMe SSD. Dette 1TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) solid state-drev er designet til gamere og professionelle, der kræver maksimal ydeevne. Med lynhurtige læse-/skreveshasti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Reservedele til Computer
EAN: 0718037891385
Varenr.: 55984
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS100T2XHE - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)
1.750 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WD_BLACK SN850X NVMe SSD SSD WDS100T2XHE 1TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe)
1.751 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SSD NVMe M.2 - WD_BLACK SN850X 1 TB med køleplade (PCIe 4.0 x4)
-28%2.099 kr
Før 2.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SSD NVMe M.2 - WD_BLACK SN850X 1 TB med køleplade (PCIe 4.0 x4)
-27%2.119 kr
Før 2.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
WD Black SN850X 1TB Heatsink M.2, NVMe SSD - GEEKD.dk
2.159 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Black Sn850x 1tb Ssd Heatsink M.2 Pcie 4.0
2.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS100T2XHE - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS100T2XHE - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop989 kr989 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.750 kr1.750 krKøb
3CompuMail DK1.751 kr1.751 krKøb
4Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
5Vivas DK2.119 kr2.188 krKøb
6Geekd2.159 kr2.159 krKøb
7Dustin DK2.999 kr3.085,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS100T2XHE - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)

PriceData har fulgt prisen på WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS100T2XHE - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 989 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 2.045 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.272 kr.

Den nuværende pris på 989 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 47% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS100T2XHE - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS100T2XHE - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026989 kr739 kr (43%)
24. maj 20261.728 kr739 kr (75%)
19. maj 2026989 kr860 kr (47%)
18. maj 20261.849 kr860 kr (87%)
28. apr. 2026989 kr766 kr (44%)
27. apr. 20261.755 kr766 kr (77%)
24. apr. 2026989 kr787 kr (44%)
23. apr. 20261.776 kr787 kr (80%)
8. apr. 2026989 kr429 kr (30%)
7. apr. 20261.418 kr429 kr (43%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret