Gå til hovedindhold

SanDisk WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS100T2X0E - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)

SanDiskLagringsenhederEAN: 0718037891392
Pris fra 879 krtil 1.919 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.040 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS100T2X0E - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 879 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
WD_BLACK SN850X NVMe SSD Solid state-drev WDS100T2X0E 1TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe)
879 kr
Til butik
WD_BLACK SN850X NVMe SSD Solid state-drev WDS100T2X0E 1TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) billede

Produktinformation

WD_BLACK SN850X NVMe SSD - 1TB Oplev den ultimative gaming- og ydelsesoplevelse med WD_BLACK SN850X NVMe SSD. Med et imponerende lagerkapacitet på 1TB og M.2 PCI Express 4.0 x4 interface, leverer dette solid state-drev lynhurtig dataoverførsel og lav late...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Reservedele til Computer
EAN: 0718037891392
Varenr.: 42948
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Black Sn850x 1tb Ssd M.2 Pcie 4.0
-0%1.561 kr
Før 1.561,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sandisk Black Sn850x 1tb Ssd M.2 Pcie 4.0 billede

Produktinformation

SSD med høj kapacitet på 1000 GB til omfattende lagring PCI Express 4.0 x4 (NVMe)-grænseflade, der sikrer høj hastighed Høj SSD-udholdenhed på op til 600 TB Imponerende datalæsningshastighed på 7300 MBps Fantastisk dataskrivehastighed på 6300 MBps Effektiv 4kb tilfældig læsning og skrivning op til 800k og 1100k IOPS M.2 2280-formfaktor til kompakt og praktisk installation...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: M.2
Artikel nr.: WDS100T2X0E-00BCA0
EAN: 0718037891392
Varenr.: 5011302308
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS100T2X0E - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)
1.566 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WD_BLACK SN850X NVMe SSD Solid state-drev WDS100T2X0E 1TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe)
1.567 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
NVMe SSD til gaming - WD_BLACK SN850X 1 TB M.2 PCIe 4.0 x4
-10%1.899 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
NVMe SSD til gaming - WD_BLACK SN850X 1 TB M.2 PCIe 4.0 x4
-9%1.919 kr
Før 2.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS100T2X0E - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS100T2X0E - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop879 kr879 krKøb
2Dustin DK1.561 kr1.647,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.566 kr1.566 krKøb
4CompuMail DK1.567 kr1.567 krKøb
5Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
6Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS100T2X0E - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)

PriceData har fulgt prisen på WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS100T2X0E - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 749 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 1.587 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.114 kr.

Den nuværende pris på 879 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 45% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS100T2X0E - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS100T2X0E - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026879 kr702 kr (44%)
24. maj 20261.581 kr702 kr (80%)
19. maj 2026879 kr708 kr (45%)
18. maj 20261.587 kr708 kr (81%)
28. apr. 2026879 kr598 kr (40%)
27. apr. 20261.477 kr598 kr (68%)
24. apr. 2026879 kr607 kr (41%)
23. apr. 20261.486 kr607 kr (69%)
8. apr. 2026879 kr640 kr (42%)
7. apr. 20261.519 kr640 kr (73%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret