Gå til hovedindhold

Netværksswitch Zyxel GS1200-5 - administrerbar Gigabit, sølv

ZyXELHubs og switchesEAN: 4718937598670
Pris fra 124 krtil 219 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 95 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 114 kr 30. maj

Sammenlign priser på Netværksswitch Zyxel GS1200-5 - administrerbar Gigabit, sølv og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 124 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Gs1200-5 5-port Smart Switch
124 kr
Til butik
Zyxel Gs1200-5 5-port Smart Switch billede

Produktinformation

Fem Gigabit RJ-45-porte giver pålidelige lokale forbindelser med høj hastighed Webbaseret administration gør opsætning og løbende styring hurtig VLAN, QoS og port-spejling lader dig prioritere og segmentere trafik Link-aggregation, jumbo frames og IGMP-snooping øger gennemstrømningen Lavt strømforbrug på 2 W og et kompakt metalkabinet reducerer driftsomkostningerne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zyxel
Kategori: Switche
Artikel nr.: GS1200-5-EU0101F
EAN: 4718937598670
Varenr.: 5011068753
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL GS1200-5 5-Port Web Managed Gigabit Switch
132 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel GS1200-5 Switch 5-porte Gigabit
133 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel GS1200-5 Switch 5-porte Gigabit
189 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ZyXEL GS1200-5 Switch 5-porte Gigabit
193 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Zyxel GS1200-5 - administrerbar Gigabit, sølv
-9%199 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Zyxel GS1200-5 - administrerbar Gigabit, sølv
-8%219 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netværksswitch Zyxel GS1200-5 - administrerbar Gigabit, sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netværksswitch Zyxel GS1200-5 - administrerbar Gigabit, sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK124 kr210,25 krKøb
2Proshop DK132 kr171 krKøb
3CompuMail DK133 kr133 krKøb
4Ultrashop189 kr189 krKøb
5Teknikproffset DK193 kr242 krKøb
6Boligcenter DK199 kr199 krKøb
7Vivas DK219 kr298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netværksswitch Zyxel GS1200-5 - administrerbar Gigabit, sølv

PriceData har fulgt prisen på Netværksswitch Zyxel GS1200-5 - administrerbar Gigabit, sølv i 143 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 124 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Netværksswitch Zyxel GS1200-5 - administrerbar Gigabit, sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Netværksswitch Zyxel GS1200-5 - administrerbar Gigabit, sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026124 kr10 kr (9%)
30. maj 2026114 kr10 kr (8%)
10. jan. 2026124 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret