Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications Zyxel GS1900-8 - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar

ZyXEL CommunicationsHubs og switchesEAN: 4718937621163
Pris fra 432 krtil 589,34 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 157,34 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 409 kr 19. maj

Sammenlign priser på Zyxel GS1900-8 - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 432 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel GS1900-8 - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar
432 kr
Til butik
Zyxel GS1900-8 - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar billede

Produktspecifikationer

Kategori: Switches
Farve: 1
Artikel nr.: GS1900-8-EU0102F
EAN: 4718937621163
Varenr.: 9291603
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel GS1900-8, 8 Porte L2 Smart Switch
438 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Gs1900-8 8-port Switch
-0%441 kr
Før 441,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Zyxel Gs1900-8 8-port Switch billede

Produktinformation

Otte Gigabit RJ-45-porte til pålidelig kablet forbindelse Administrerede L2-funktioner som VLAN og QoS muliggør trafikstyring Webbaseret administration og DHCP-klient forenkler konfigurationen 802.1x RADIUS, MAC-filtrering og storm control forbedrer sikkerheden Rackmonterbar, stabelbar og kompakt, med maksimal strømforbrug på 5 W...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zyxel
Kategori: Switche
Artikel nr.: GS1900-8-EU0102F
EAN: 4718937621163
Varenr.: 5011350614
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL GS1900-8-port GbE Smart Managed Switch
450 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ZyXEL GS1900-8, 8 Porte L2 Smart Switch
463 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel GS1900-8, 8 port GbE L2 Switch
490 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Zyxel GS1900-8 - 8-port Gigabit L2 smart, blæserløs
-2%499 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Zyxel GS1900-8 - 8-port Gigabit L2 smart, blæserløs
-2%519 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel GS1900-8, 8 Porte L2 Smart Switch
529 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Zyxel Switch 8 porte Unmanaged
589,34 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1900-8 - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1900-8 - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK432 kr471 krKøb
2CompuMail DK438 kr438 krKøb
3Dustin DK441 kr527,25 krKøb
4Proshop DK450 kr489 krKøb
5Teknikproffset DK463 kr522 krKøb
6Komplett DK490 kr490 krKøb
7Boligcenter DK499 kr499 krKøb
8Vivas DK519 kr588 krKøb
9Ultrashop529 kr529 krKøb
10EL-GROSSISTEN589,34 kr589,34 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel GS1900-8 - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar

PriceData har fulgt prisen på Zyxel GS1900-8 - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar i 151 dage. Laveste pris i perioden er 409 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 441 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 429 kr.

Den nuværende pris på 432 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for Zyxel GS1900-8 - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for Zyxel GS1900-8 - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026432 kr3 kr (1%)
26. maj 2026429 kr20 kr (5%)
19. maj 2026409 kr32 kr (7%)
18. maj 2026441 kr6 kr (1%)
17. maj 2026435 kr3 kr (1%)
15. maj 2026438 kr3 kr (1%)
13. maj 2026435 kr3 kr (1%)
12. maj 2026438 kr6 kr (1%)
11. maj 2026432 kr3 kr (1%)
10. maj 2026435 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret