Gå til hovedindhold

Zyxel Gs1200-8v3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Desktop Grå

ZyXELHubs og switchesEAN: 4718937649945
Pris fra 182 krtil 299 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 117 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 133 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Zyxel Gs1200-8v3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Desktop Grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 182 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL GS1200-8v3 8-Port Web Managed Gigabit Switch
182 kr
Til butik
ZyXEL GS1200-8v3 8-Port Web Managed Gigabit Switch billede

Produktinformation

Switch, smart, 8 x 10/100/1000, desktop

Produktspecifikationer

Mærke: ZyXEL
Kategori: Switch
Artikel nr.: GS1200-8V3-EU0101F
EAN: 4718937649945
Varenr.: 3438670
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel GS1200 Series GS1200-8 Switch 8-porte Gigabit Ethernet
185 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Gs1200-8v3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Desktop Grå
219 kr
Til butik
Zyxel Gs1200-8v3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Desktop Grå billede

Produktinformation

Administreret L2-switching med webadministration forenkler VLAN og QoS Otte Gigabit RJ-45-porte leverer kablede forbindelser på 1 Gbps Blæserløst, kompakt gråt desktop-design kører stille i små kontorer Avanceret trafikkontrol med WRR, IGMP snooping og port mirroring Lav effekt 3,81 W og universel AC 100-240 V strømforsyning inkluderet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zyxel
Kategori: Switche
Artikel nr.: GS1200-8V3-EU0101F
EAN: 4718937649945
Varenr.: 5020083705
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel GS1200-8V3-EU0101F switch
249 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Zyxel GS1200-8V3 - administrerbar L2 Gigabit switch, 8 porte, desktop, grå
279 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel GS1200-8V3 - administrerbar L2 Gigabit switch, 8 porte, desktop, grå
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel Gs1200-8v3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Desktop Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel Gs1200-8v3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Desktop Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK182 kr221 krKøb
2CompuMail DK185 kr185 krKøb
3Dustin DK219 kr305,25 krKøb
4Komplett DK249 kr249 krKøb
5Boligcenter DK279 kr279 krKøb
6Vivas DK299 kr378 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel Gs1200-8v3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Desktop Grå

PriceData har fulgt prisen på Zyxel Gs1200-8v3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Desktop Grå i 141 dage. Laveste pris i perioden er 133 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 165 kr.

Den nuværende pris på 182 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Zyxel Gs1200-8v3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Desktop Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Zyxel Gs1200-8v3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Desktop Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026182 kr37 kr (26%)
19. maj 2026145 kr5 kr (3%)
6. maj 2026150 kr10 kr (6%)
4. maj 2026160 kr3 kr (2%)
3. maj 2026163 kr22 kr (12%)
24. apr. 2026185 kr3 kr (2%)
13. apr. 2026182 kr2 kr (1%)
10. apr. 2026184 kr31 kr (20%)
9. apr. 2026153 kr13 kr (9%)
8. apr. 2026140 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret