Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications Zyxel GS1200-5HP v2 - Switch - Administreret - 1 x 10/100/1000 + 4 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (60 W)

ZyXEL CommunicationsHubs og switchesEAN: 4718937598717
Pris fra 323 krtil 443 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 313 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Zyxel GS1200-5HP v2 - Switch - Administreret - 1 x 10/100/1000 + 4 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (60 W) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 323 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel GS1200-5HP v2 Switch 5-porte Gigabit PoE+
323 kr
Til butik
Zyxel GS1200-5HP v2 Switch 5-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

Zyxel GS1200-5HP v2 - Switch - Administreret - 1 x 10/100/1000 + 4 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (60 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GS1200-5HPV2-EU0101F
EAN: 4718937598717
Varenr.: 993253083
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel GS1200-5HP v2 - Switch - Administreret - 1 x 10/100/1000 + 4 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (60 W)
325 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL GS1200-5HP v2 5-Port Web Managed PoE Gigabit Switch
325 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Zyxel GS1200-5HP v2 - 5 porte Gigabit med PoE+
-12%359 kr
Før 409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Zyxel GS1200-5HP v2 - 5 porte Gigabit med PoE+
-12%379 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel GS1200-5HP v2 Switch 5-porte Gigabit PoE+
419 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Gs1200-5hpv2 5-port Poe 60w Switch
443 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1200-5HP v2 - Switch - Administreret - 1 x 10/100/1000 + 4 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (60 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1200-5HP v2 - Switch - Administreret - 1 x 10/100/1000 + 4 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (60 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK323 kr323 krKøb
2CS MEGASTORE DK325 kr364 krKøb
3Proshop DK325 kr364 krKøb
4Boligcenter DK359 kr359 krKøb
5Vivas DK379 kr448 krKøb
6Ultrashop419 kr419 krKøb
7Dustin DK443 kr529,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel GS1200-5HP v2 - Switch - Administreret - 1 x 10/100/1000 + 4 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (60 W)

PriceData har fulgt prisen på Zyxel GS1200-5HP v2 - Switch - Administreret - 1 x 10/100/1000 + 4 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (60 W) i 162 dage. Laveste pris i perioden er 313 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 339 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 331 kr.

Den nuværende pris på 323 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Zyxel GS1200-5HP v2 - Switch - Administreret - 1 x 10/100/1000 + 4 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (60 W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Zyxel GS1200-5HP v2 - Switch - Administreret - 1 x 10/100/1000 + 4 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (60 W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026323 kr1 kr (0%)
25. maj 2026322 kr1 kr (0%)
24. maj 2026323 kr3 kr (1%)
23. maj 2026326 kr3 kr (1%)
16. maj 2026329 kr14 kr (4%)
23. apr. 2026315 kr14 kr (4%)
22. apr. 2026329 kr6 kr (2%)
21. apr. 2026335 kr3 kr (1%)
20. apr. 2026332 kr3 kr (1%)
19. apr. 2026335 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret