Gå til hovedindhold

ZyXEL GS1900-24HPv2 24-port GbE Smart Managed PoE Switch with GbE Uplink

ZyXELHubs og switchesEAN: 4718937609505
Pris fra 2.107,99 krtil 2.871,33 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 763,34 kr (27% besparelse)

Sammenlign priser på ZyXEL GS1900-24HPv2 24-port GbE Smart Managed PoE Switch with GbE Uplink og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2107.99 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel Switch GS190024HPV2
2.107,99 kr
Til butik
Zyxel Switch GS190024HPV2 billede

Produktinformation

Zyxel Switch GS190024HPV2 - 24-port GbE L2 PoE+ Smart Switch, rackmount, 170 Watt - Netværk Switch

Produktspecifikationer

Mærke: Zyxel
Kategori: Netværk
Artikel nr.: GS190024HPV2-EU0101F
EAN: 4718937609505
Varenr.: 1183099
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Gs1900-24hpv2 24-port Gigabit Switch Poe 170w
2.148 kr
Til butik
Zyxel Gs1900-24hpv2 24-port Gigabit Switch Poe 170w billede

Produktinformation

24 Gigabit RJ-45-porte med 170 W PoE forsyner enheder direkte med strøm To SFP-slots muliggør fleksible fiber-uplinks til længere forbindelser Administrerede funktioner som QoS, hastighedsbegrænsning og flowkontrol forbedrer trafikken 802.1x RADIUS, MAC-filtrering og SSH/SSL øger netværkssikkerheden 1U rackmonterbart design med SNMP v1-3-administration til centraliseret kontrol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zyxel
Kategori: Switche
Artikel nr.: GS190024HPV2-EU0101F
EAN: 4718937609505
Varenr.: 5011220047
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL GS1900-24HPv2 24-port GbE Smart Managed PoE Switch with GbE Uplink
2.261 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Managed gigabit switch Zyxel GS1900-24HP 24 porte 1U - sort
2.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Managed gigabit switch Zyxel GS1900-24HP 24 porte 1U - sort
2.619 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel GS1900-24HP v2, 24-port GbE
2.629 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Zyxel Gigabit switch GS1900-24HPV2 24xGb + 2xSFP-porte PoE 170W
2.871,33 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL GS1900-24HPv2 24-port GbE Smart Managed PoE Switch with GbE Uplink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL GS1900-24HPv2 24-port GbE Smart Managed PoE Switch with GbE Uplink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK2.107,99 kr2.107,99 krKøb
2Dustin DK2.148 kr2.234,25 krKøb
3Proshop DK2.261 kr2.261 krKøb
4Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
5Vivas DK2.619 kr2.698 krKøb
6Ultrashop2.629 kr2.629 krKøb
7EL-GROSSISTEN2.871,33 kr2.871,33 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZyXEL GS1900-24HPv2 24-port GbE Smart Managed PoE Switch with GbE Uplink

PriceData har fulgt prisen på ZyXEL GS1900-24HPv2 24-port GbE Smart Managed PoE Switch with GbE Uplink i 172 dage. Laveste pris i perioden er 2.107,99 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 2.130 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.119 kr.

Den nuværende pris på 2.107,99 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for ZyXEL GS1900-24HPv2 24-port GbE Smart Managed PoE Switch with GbE Uplink. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for ZyXEL GS1900-24HPv2 24-port GbE Smart Managed PoE Switch with GbE Uplink de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. feb. 20262.107,99 kr22,01 kr (1%)
18. feb. 20262.130 kr22,01 kr (1%)
6. feb. 20262.107,99 kr22,01 kr (1%)
5. feb. 20262.130 kr22,01 kr (1%)
28. jan. 20262.107,99 kr22,01 kr (1%)
13. dec. 20252.130 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret