Gå til hovedindhold

Zyxel GS1900-24EP - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 (12 PoE) - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE (130 W)

ZyXELHubs og switchesEAN: 4718937609468
Pris fra 1.556 krtil 2.521,25 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 965,25 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.428 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Zyxel GS1900-24EP - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 (12 PoE) - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE (130 W) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1556 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel GS1900-24EP Switch 24-porte Gigabit PoE
1.556 kr
Til butik
Zyxel GS1900-24EP Switch 24-porte Gigabit PoE billede

Produktinformation

Zyxel GS1900-24EP - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 (12 PoE) - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE (130 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GS1900-24EP-EU0101F
EAN: 4718937609468
Varenr.: 996137795
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel GS1900-24EP - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 (12 PoE) - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE (130 W)
1.587 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel Switch GS1900-24EP
1.789,33 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Zyxel GS1900-24EP 24-porte Gigabit PoE (130 W)
-22%1.799 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Zyxel GS1900-24EP 24-porte Gigabit PoE (130 W)
-22%1.819 kr
Før 2.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL GS1900-24EP 24-port GbE Smart Managed PoE Switch
1.830 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel GS1900-24EP Switch 24-porte Gigabit PoE
1.839 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Gs1900-24ep 24-port Poe 130w Switch
-0%2.076 kr
Før 2.076,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Zyxel GS1900-24EP 24-port Gigabit L2 Smart Switch med 12 PoE+ porte, 130 Watt PoE Budget
2.350 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ZYXEL GS1900-24EP 24-port Gigabit L2 Smart Switch med 12 PoE+ porte 130 Watt PoE Budget
2.521,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1900-24EP - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 (12 PoE) - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE (130 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1900-24EP - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 (12 PoE) - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE (130 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.556 kr1.556 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.587 kr1.587 krKøb
3Komplett DK1.789,33 kr1.789,33 krKøb
4Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
5Vivas DK1.819 kr1.888 krKøb
6Proshop DK1.830 kr1.830 krKøb
7Ultrashop1.839 kr1.839 krKøb
8Dustin DK2.076 kr2.162,25 krKøb
9WATTOO.DK2.350 kr2.350 krKøb
10EL-GROSSISTEN2.521,25 kr2.521,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel GS1900-24EP - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 (12 PoE) - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE (130 W)

PriceData har fulgt prisen på Zyxel GS1900-24EP - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 (12 PoE) - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE (130 W) i 155 dage. Laveste pris i perioden er 1.428 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 1.873 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.663 kr.

Den nuværende pris på 1.556 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 60 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Zyxel GS1900-24EP - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 (12 PoE) - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE (130 W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Zyxel GS1900-24EP - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 (12 PoE) - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE (130 W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.556 kr8 kr (1%)
27. maj 20261.564 kr8 kr (1%)
26. maj 20261.572 kr8 kr (1%)
25. maj 20261.580 kr23 kr (1%)
24. maj 20261.557 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.565 kr22 kr (1%)
21. maj 20261.543 kr8 kr (1%)
20. maj 20261.551 kr8 kr (1%)
19. maj 20261.559 kr8 kr (1%)
18. maj 20261.567 kr22 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret