Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications Zyxel GS1900-8HP - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (70 W)

ZyXEL CommunicationsHubs og switchesEAN: 4718937621279
Pris fra 810 krtil 1.148 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 338 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 753 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Zyxel GS1900-8HP - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (70 W) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 810 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel GS1900-8HP Switch 8-porte Gigabit PoE+
810 kr
Til butik
Zyxel GS1900-8HP Switch 8-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

Zyxel GS1900-8HP - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (70 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GS1900-8HP-EU0103F
EAN: 4718937621279
Varenr.: 1000637177
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel GS1900-8HP - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (70 W)
820 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel switch GS1900-8HP
849 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL GS1900-8HP 8-Port GbE Smart Managed Switch PoE+ (70W)
859 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Zyxel GS1900-8HP 8-porte Gigabit PoE+
-9%899 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Zyxel GS1900-8HP 8-porte Gigabit PoE+
-9%919 kr
Før 1.009 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Gs1900-8hp 8-port Poe 70w Switch
949 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel GS1900-8HP Switch 8-porte Gigabit PoE+
999 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Zyxel GS1900-8HP 8-port GbE L2 PoE Smart Switch 802.3at desktop fanless 70 Watt
1.131,99 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ZyXEL GS1900-8HPv2 – 8-ports switch
1.148 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1900-8HP - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (70 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1900-8HP - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (70 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK810 kr810 krKøb
2CS MEGASTORE DK820 kr859 krKøb
3Komplett DK849 kr849 krKøb
4Proshop DK859 kr898 krKøb
5Boligcenter DK899 kr899 krKøb
6Vivas DK919 kr988 krKøb
7Dustin DK949 kr1.035,25 krKøb
8Ultrashop999 kr999 krKøb
9EL-GROSSISTEN1.131,99 kr1.131,99 krKøb
10Teknikproffset DK1.148 kr1.207 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel GS1900-8HP - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (70 W)

PriceData har fulgt prisen på Zyxel GS1900-8HP - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (70 W) i 162 dage. Laveste pris i perioden er 704 kr (registreret d. 28. december 2025), højeste er 843 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 778 kr.

Den nuværende pris på 810 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Zyxel GS1900-8HP - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (70 W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Zyxel GS1900-8HP - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (70 W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026810 kr6 kr (1%)
27. maj 2026816 kr10 kr (1%)
26. maj 2026806 kr6 kr (1%)
25. maj 2026812 kr6 kr (1%)
24. maj 2026818 kr6 kr (1%)
23. maj 2026824 kr1 kr (0%)
22. maj 2026823 kr10 kr (1%)
21. maj 2026813 kr6 kr (1%)
19. maj 2026819 kr6 kr (1%)
18. maj 2026825 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret