Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications Zyxel GS1008HP - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - væg-monterbar, desktop - PoE+ (60 W)

ZyXEL CommunicationsHubs og switchesEAN: 4718937604135
Pris fra 510 krtil 659,65 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 149,65 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 451 kr 14. maj

Sammenlign priser på Zyxel GS1008HP - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - væg-monterbar, desktop - PoE+ (60 W) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 510 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel GS1008HP - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - væg-monterbar, desktop - PoE+ (60 W)
510 kr
Til butik
Zyxel GS1008HP - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - væg-monterbar, desktop - PoE+ (60 W) billede

Produktspecifikationer

Kategori: Switches
Farve: 1
Artikel nr.: GS1008HP-EU0101F
EAN: 4718937604135
Varenr.: 4968169
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL GS1008HP 8-Port GbE Unmanaged PoE+ (60W) Switch
525 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel GS1008HP Switch 8-porte Gigabit PoE+
526 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Zyxel GS1008HP Ohanterad Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strömförsörjning via Eth
-49%555 kr
Før 1.079 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Zyxel GS1008HP 8-porte Gigabit PoE+
-6%589 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Gs1008hp 8xgbit Unmanaged Poe+ 60w Switch
599 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel GS1008HP PoE+ Switch
599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Zyxel GS1008HP 8-porte Gigabit PoE+
-6%609 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel GS1008HP Switch 8-porte Gigabit PoE+
619 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Zyxel Switch GS1008HP 8 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch 60 Watt
659,65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1008HP - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - væg-monterbar, desktop - PoE+ (60 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1008HP - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - væg-monterbar, desktop - PoE+ (60 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK510 kr549 krKøb
2Proshop DK525 kr564 krKøb
3CompuMail DK526 kr526 krKøb
4Teknikproffset DK555 kr614 krKøb
5Boligcenter DK589 kr589 krKøb
6Dustin DK599 kr685,25 krKøb
7Komplett DK599 kr599 krKøb
8Vivas DK609 kr678 krKøb
9Ultrashop619 kr619 krKøb
10EL-GROSSISTEN659,65 kr659,65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel GS1008HP - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - væg-monterbar, desktop - PoE+ (60 W)

PriceData har fulgt prisen på Zyxel GS1008HP - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - væg-monterbar, desktop - PoE+ (60 W) i 112 dage. Laveste pris i perioden er 451 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 510 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 471 kr.

Den nuværende pris på 510 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 71 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Zyxel GS1008HP - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - væg-monterbar, desktop - PoE+ (60 W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Zyxel GS1008HP - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - væg-monterbar, desktop - PoE+ (60 W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026510 kr47 kr (10%)
22. maj 2026463 kr3 kr (1%)
21. maj 2026466 kr3 kr (1%)
20. maj 2026469 kr3 kr (1%)
19. maj 2026472 kr3 kr (1%)
18. maj 2026475 kr3 kr (1%)
17. maj 2026478 kr3 kr (1%)
16. maj 2026481 kr3 kr (1%)
15. maj 2026484 kr33 kr (7%)
14. maj 2026451 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret