Gå til hovedindhold

ZyXEL XGS4600-52F - switch - 52 ports - Managed - rack-mountable

ZyXELHubs og switchesEAN: 4718937595570
Pris fra 23.909 krtil 27.749 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3.840 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 22.857 kr 18. apr.

Sammenlign priser på ZyXEL XGS4600-52F - switch - 52 ports - Managed - rack-mountable og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23909 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel XGS4600-52F Switch 48-porte Gigabit
23.909 kr
Til butik
Zyxel XGS4600-52F Switch 48-porte Gigabit billede

Produktinformation

Zyxel XGS4600-52F - Switch - L3 - Administreret - 48 x Gigabit SFP + 4 x 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ

Produktspecifikationer

Artikel nr.: XGS4600-52F-ZZ0101F
EAN: 4718937595570
Varenr.: 992987870
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL XGS4600-52F - switch - 52 ports - Managed - rack-mountable
24.758 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Xgs4600-52f Administreret L3 Sort
27.749 kr
Til butik
Zyxel Xgs4600-52f Administreret L3 Sort billede

Produktinformation

L3-routing med 10G-porte accelererer interne trafikstrømme 48 SFP- og 4 SFP+-pladser giver fleksible fiber- og 10G-uplinks Webadministration plus SSH/SSL og ACL'er gør konfigurationen sikker 176G switchkapacitet og 32k MAC-poster håndterer tunge belastninger Rackmonterbart design, lavt strømforbrug på 70 W og lang MTBF for høj oppetid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zyxel
Kategori: Switche
Artikel nr.: XGS4600-52F-ZZ0101F
EAN: 4718937595570
Varenr.: 5011249508

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL XGS4600-52F - switch - 52 ports - Managed - rack-mountable koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL XGS4600-52F - switch - 52 ports - Managed - rack-mountable koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK23.909 kr23.909 krKøb
2Proshop DK24.758 kr24.758 krKøb
3Dustin DK27.749 kr27.835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZyXEL XGS4600-52F - switch - 52 ports - Managed - rack-mountable

PriceData har fulgt prisen på ZyXEL XGS4600-52F - switch - 52 ports - Managed - rack-mountable i 181 dage. Laveste pris i perioden er 22.857 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 31.575 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25.146 kr.

Den nuværende pris på 23.909 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for ZyXEL XGS4600-52F - switch - 52 ports - Managed - rack-mountable. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for ZyXEL XGS4600-52F - switch - 52 ports - Managed - rack-mountable de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202623.909 kr1.007 kr (4%)
29. maj 202622.902 kr2 kr (0%)
25. maj 202622.900 kr2 kr (0%)
23. maj 202622.902 kr2 kr (0%)
18. maj 202622.900 kr2 kr (0%)
15. maj 202622.902 kr2 kr (0%)
12. maj 202622.900 kr1 kr (0%)
7. maj 202622.899 kr2 kr (0%)
2. maj 202622.897 kr2 kr (0%)
29. apr. 202622.895 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret