Gå til hovedindhold

Netværksswitch Zyxel GS1900-24E - 24-ports Gigabit, smart, rack-/vægbeslag

ZyXELHubs og switchesEAN: 4718937621132
Pris fra 742 krtil 890 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 148 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 659 kr 19. maj

Sammenlign priser på Netværksswitch Zyxel GS1900-24E - 24-ports Gigabit, smart, rack-/vægbeslag og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 742 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel GS1900 Series GS1900-24E Switch 24-porte Gigabit
742 kr
Til butik
Zyxel GS1900 Series GS1900-24E Switch 24-porte Gigabit billede

Produktinformation

Zyxel GS1900 Series GS1900-24E - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 - monterbar på stativ, væg-monterbar - for USG Flex 100

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GS1900-24E-EU0103F
EAN: 4718937621132
Varenr.: 999932549
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL GS1900-24E-EU0103F 24-port GbE Smart Managed Switch
748 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Zyxel GS1900-24E - 24-ports Gigabit, smart, rack-/vægbeslag
-16%769 kr
Før 919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværksswitch Zyxel GS1900-24E - 24-ports Gigabit, smart, rack-/vægbeslag billede

Produktinformation

Zyxel GS1900 Series GS1900-24E - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 - monterbar på stativ, væg-monterbar - for USG Flex 100GenereltAutentificeringsmetode: RADIUS, TACACS+Egenskaber: Datatransportauto-uplink (auto MDI/MDI-X)IGMP snoopingSyslog understøttetDoS attack beskyttelseportspejlinggem og sendIPv6 understøttethalv dupleksmodusfuld dupleksmodusfirmware kan opgraderesLACP supportPort SecurityDHCP klEnhedstype: Switch - 24 porte - smartJumborammesupport: 9KBKrypterings algoritme: SSLMAC adresse table størrelse: 8K indtastningshukommelseOverensstemmelsesstandarder: IEEE 802.3IEEE 802.3uIEEE 802.1DIEEE 802.1QIEEE 802.3abIEEE 802.1pIEEE 802.3xIEEE 802.3ad (LACP)IEEE 802.1wIEEE 802.1xIEEE 802.1sIEEE 802.1ab (LLDP)IEEE 802.3azPakningstype: Monterbar på stativ, væg-monterbarPorte: 24 x 10/100/1000Præstation: Omkoblingskapacitet: 48 Gbps | Fremsendelsespræstation: 35.7 MppsProtokol til fjernadministration: SNMP 1SNMP 2RMON 1RMON 2RMON 3RMON 9SNMP 3ICMPRoutingprotokol: IGMPv2IGMPIGMPv3MSTPRSTPSTPStatusindikatorer: Strømsystemlink/aktivitetUndertype: Gigabit EthernetEkspansion / Konnekt...

Produktspecifikationer

Kategori: Switches
Vægt: 2.25g
EAN: 4718937621132
Varenr.: 1812748
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Zyxel GS1900-24E - 24-ports Gigabit, smart, rack-/vægbeslag
-16%789 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Gs1900-24e 24-port Switch
828 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel GS1900 Series GS1900-24E Switch 24-porte Gigabit
849 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel Switch GS1900-24E
890 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netværksswitch Zyxel GS1900-24E - 24-ports Gigabit, smart, rack-/vægbeslag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netværksswitch Zyxel GS1900-24E - 24-ports Gigabit, smart, rack-/vægbeslag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK742 kr742 krKøb
2Proshop DK748 kr787 krKøb
3Boligcenter DK769 kr769 krKøb
4Vivas DK789 kr858 krKøb
5Dustin DK828 kr914,25 krKøb
6Ultrashop849 kr849 krKøb
7Komplett DK890 kr890 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netværksswitch Zyxel GS1900-24E - 24-ports Gigabit, smart, rack-/vægbeslag

PriceData har fulgt prisen på Netværksswitch Zyxel GS1900-24E - 24-ports Gigabit, smart, rack-/vægbeslag i 183 dage. Laveste pris i perioden er 659 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 788 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 727 kr.

Den nuværende pris på 742 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for Netværksswitch Zyxel GS1900-24E - 24-ports Gigabit, smart, rack-/vægbeslag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for Netværksswitch Zyxel GS1900-24E - 24-ports Gigabit, smart, rack-/vægbeslag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026742 kr83 kr (13%)
19. maj 2026659 kr40 kr (6%)
12. maj 2026699 kr7 kr (1%)
11. maj 2026706 kr6 kr (1%)
10. maj 2026712 kr2 kr (0%)
9. maj 2026714 kr18 kr (3%)
8. maj 2026696 kr18 kr (3%)
7. maj 2026714 kr12 kr (2%)
6. maj 2026702 kr6 kr (1%)
3. maj 2026708 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret