Gå til hovedindhold

Zyxel GS1200v3 Series GS1200-8HPv3 Switch 8-porte Gigabit Ethernet PoE+

ZyXELHubs og switchesEAN: 4718937649907
Pris fra 356 krtil 539 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 183 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 354 kr 21. maj

Sammenlign priser på Zyxel GS1200v3 Series GS1200-8HPv3 Switch 8-porte Gigabit Ethernet PoE+ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 356 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL 8-Port Web Managed PoE Gigabit Switch
356 kr
Til butik
ZyXEL 8-Port Web Managed PoE Gigabit Switch billede

Produktinformation

Switch, Administreret, 8 x 10/100/1000 (4 PoE+), desktop, PoE+ (68 W)

Produktspecifikationer

Mærke: ZyXEL
Kategori: Switch
Artikel nr.: GS1200-8HPV3-EU0101F
EAN: 4718937649907
Varenr.: 3438673
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel GS1200v3 Series GS1200-8HPv3 Switch 8-porte Gigabit Ethernet PoE+
398 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel GS1200-8HPV3-EU0101F switch
490 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Zyxel GS1200-8HP V3 - Managed L2 Gigabit PoE switch, 8 porte, grå
519 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel GS1200-8HP V3 - Managed L2 Gigabit PoE switch, 8 porte, grå
539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1200v3 Series GS1200-8HPv3 Switch 8-porte Gigabit Ethernet PoE+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1200v3 Series GS1200-8HPv3 Switch 8-porte Gigabit Ethernet PoE+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK356 kr395 krKøb
2CompuMail DK398 kr398 krKøb
3Komplett DK490 kr490 krKøb
4Boligcenter DK519 kr519 krKøb
5Vivas DK539 kr618 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel GS1200v3 Series GS1200-8HPv3 Switch 8-porte Gigabit Ethernet PoE+

PriceData har fulgt prisen på Zyxel GS1200v3 Series GS1200-8HPv3 Switch 8-porte Gigabit Ethernet PoE+ i 142 dage. Laveste pris i perioden er 243 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 397 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 360 kr.

Den nuværende pris på 356 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Zyxel GS1200v3 Series GS1200-8HPv3 Switch 8-porte Gigabit Ethernet PoE+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Zyxel GS1200v3 Series GS1200-8HPv3 Switch 8-porte Gigabit Ethernet PoE+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026356 kr1 kr (0%)
23. maj 2026355 kr1 kr (0%)
21. maj 2026354 kr1 kr (0%)
13. maj 2026355 kr1 kr (0%)
12. maj 2026354 kr21 kr (6%)
5. maj 2026375 kr21 kr (6%)
2. maj 2026354 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026355 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026356 kr19 kr (5%)
15. apr. 2026375 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret