Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Networking Instant On 1430 24G Switch - Switch - ikke administreret - 24 x 10/100/1000 - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO

Pris fra 1.124 krtil 1.167 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 43 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.116 kr 18. maj

Sammenlign priser på HPE Networking Instant On 1430 24G Switch - Switch - ikke administreret - 24 x 10/100/1000 - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1124 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Instant On 1430 24G Switch 24-porte Gigabit
1.124 kr
Til butik
HPE Aruba Instant On 1430 24G Switch 24-porte Gigabit billede

Produktinformation

HPE Networking Instant On 1430 24G Switch - Switch - ikke administreret - 24 x 10/100/1000 - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO

Produktspecifikationer

Artikel nr.: R8R49A#ABB
EAN: 0190017602424
Varenr.: 1000689379
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1430 24G Switch
1.146 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HPE Networking Instant On 1430 24G Switch - Switch - ikke administreret - 24 x 10/100/1000 - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO
1.167 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Networking Instant On 1430 24G Switch - Switch - ikke administreret - 24 x 10/100/1000 - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Networking Instant On 1430 24G Switch - Switch - ikke administreret - 24 x 10/100/1000 - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.124 kr1.124 krKøb
2Proshop DK1.146 kr1.146 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.167 kr1.167 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Networking Instant On 1430 24G Switch - Switch - ikke administreret - 24 x 10/100/1000 - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO

PriceData har fulgt prisen på HPE Networking Instant On 1430 24G Switch - Switch - ikke administreret - 24 x 10/100/1000 - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO i 144 dage. Laveste pris i perioden er 1.097 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 1.167 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.133 kr.

Den nuværende pris på 1.124 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for HPE Networking Instant On 1430 24G Switch - Switch - ikke administreret - 24 x 10/100/1000 - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for HPE Networking Instant On 1430 24G Switch - Switch - ikke administreret - 24 x 10/100/1000 - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.124 kr8 kr (1%)
28. maj 20261.132 kr12 kr (1%)
27. maj 20261.120 kr8 kr (1%)
26. maj 20261.128 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.137 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.138 kr5 kr (0%)
23. maj 20261.133 kr13 kr (1%)
22. maj 20261.120 kr9 kr (1%)
21. maj 20261.129 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.128 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret