Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1830 48G 4SFP Switch

Pris fra 2.461 krtil 3.219 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 758 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.242 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1830 48G 4SFP Switch og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2461 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe Networking Instant On 1830 48g 4sfp Switch
-0%2.461 kr
Før 2.461,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hpe Networking Instant On 1830 48g 4sfp Switch billede

Produktinformation

Smarte cloudbaserede switche til små og mellemstore virksomheder

Produktspecifikationer

Mærke: HPE
Kategori: Switche
Artikel nr.: JL814A#ABB
EAN: 0190017519784
Varenr.: 5011276694
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Instant On 1830 48G 4SFP Switch 48-porte Gigabit
2.508 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1830 48G 4SFP Switch
2.557 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HPE Instant On 1830 48G 4SFP administreret switch (JL814A)
-3%3.199 kr
Før 3.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HPE Instant On 1830 48G 4SFP administreret switch (JL814A)
-3%3.219 kr
Før 3.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1830 48G 4SFP Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1830 48G 4SFP Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK2.461 kr2.547,25 krKøb
2CompuMail DK2.508 kr2.508 krKøb
3Proshop DK2.557 kr2.557 krKøb
4Boligcenter DK3.199 kr3.199 krKøb
5Vivas DK3.219 kr3.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1830 48G 4SFP Switch

PriceData har fulgt prisen på Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1830 48G 4SFP Switch i 177 dage. Laveste pris i perioden er 2.208 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 2.461 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.350 kr.

Den nuværende pris på 2.461 kr er 5% over normalprisen. Der er registreret 40 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1830 48G 4SFP Switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1830 48G 4SFP Switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 20262.461 kr1 kr (0%)
28. apr. 20262.460 kr1 kr (0%)
14. apr. 20262.461 kr149 kr (6%)
13. apr. 20262.312 kr14 kr (1%)
4. apr. 20262.298 kr12 kr (1%)
2. apr. 20262.310 kr68 kr (3%)
30. mar. 20262.242 kr12 kr (1%)
28. mar. 20262.254 kr12 kr (1%)
24. mar. 20262.242 kr12 kr (1%)
20. mar. 20262.254 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret