Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 8G Switch

Pris fra 842 krtil 1.189 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 347 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 808 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 8G Switch og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 842 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Instant On 1830 8G Switch 8-porte Gigabit
842 kr
Til butik
HPE Aruba Instant On 1830 8G Switch 8-porte Gigabit billede

Produktinformation

HPE Networking Instant On 1830 8G Switch - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop

Produktspecifikationer

Artikel nr.: JL810A#ABB
EAN: 0190017523545
Varenr.: 1000224682
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 8G Switch
848 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe Networking Instant On 1830 8g Switch
950 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch gigabit 8 porte - HPE Aruba Instant On 1830
-17%999 kr
Før 1.209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch gigabit 8 porte - HPE Aruba Instant On 1830
-17%1.019 kr
Før 1.229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 8G
1.189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 8G Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 8G Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK842 kr842 krKøb
2Proshop DK848 kr887 krKøb
3Dustin DK950 kr1.036,25 krKøb
4Boligcenter DK999 kr999 krKøb
5Vivas DK1.019 kr1.098 krKøb
6Ultrashop1.189 kr1.189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 8G Switch

PriceData har fulgt prisen på Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 8G Switch i 174 dage. Laveste pris i perioden er 794 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 872 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 836 kr.

Den nuværende pris på 842 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 8G Switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 8G Switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026842 kr1 kr (0%)
20. maj 2026843 kr29 kr (3%)
8. maj 2026872 kr10 kr (1%)
1. maj 2026862 kr6 kr (1%)
30. apr. 2026868 kr39 kr (5%)
29. apr. 2026829 kr33 kr (4%)
27. apr. 2026862 kr6 kr (1%)
20. apr. 2026868 kr54 kr (7%)
19. apr. 2026814 kr6 kr (1%)
12. mar. 2026808 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret