Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise Netværksswitch HP Aruba Instant On 1830 24G 2SFP Managed L2 Gigabit 1U

Pris fra 1.211 krtil 1.679 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 468 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.179 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Netværksswitch HP Aruba Instant On 1830 24G 2SFP Managed L2 Gigabit 1U og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1211 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Instant On 1830 24G 2SFP Switch 24-porte Gigabit
1.211 kr
Til butik
HPE Aruba Instant On 1830 24G 2SFP Switch 24-porte Gigabit billede

Produktinformation

HPE Networking Instant On 1830 24G 2SFP Switch - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP - desktop, monterbar på stativ

Produktspecifikationer

Artikel nr.: JL812A#ABB
EAN: 0190017518893
Varenr.: 1000224684
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 24G 2SFP Switch
1.251 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe Networking Instant On 1830 24g 2sfp Switch
1.320 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch HPE Aruba Instant On 1830 - 24x Gigabit + 2x SFP
-11%1.599 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch HPE Aruba Instant On 1830 - 24x Gigabit + 2x SFP
-11%1.619 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hewlett Packard Enterprise Aruba Switch IOn 1830 24G
1.679 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netværksswitch HP Aruba Instant On 1830 24G 2SFP Managed L2 Gigabit 1U koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netværksswitch HP Aruba Instant On 1830 24G 2SFP Managed L2 Gigabit 1U koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.211 kr1.211 krKøb
2Proshop DK1.251 kr1.251 krKøb
3Dustin DK1.320 kr1.406,25 krKøb
4Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
5Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb
6Ultrashop1.679 kr1.679 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netværksswitch HP Aruba Instant On 1830 24G 2SFP Managed L2 Gigabit 1U

PriceData har fulgt prisen på Netværksswitch HP Aruba Instant On 1830 24G 2SFP Managed L2 Gigabit 1U i 169 dage. Laveste pris i perioden er 1.160 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 1.320 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.223 kr.

Den nuværende pris på 1.211 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Netværksswitch HP Aruba Instant On 1830 24G 2SFP Managed L2 Gigabit 1U. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Netværksswitch HP Aruba Instant On 1830 24G 2SFP Managed L2 Gigabit 1U de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 20261.211 kr32 kr (3%)
6. maj 20261.243 kr33 kr (3%)
3. maj 20261.210 kr33 kr (3%)
2. maj 20261.243 kr23 kr (2%)
29. apr. 20261.220 kr15 kr (1%)
28. apr. 20261.205 kr8 kr (1%)
27. apr. 20261.213 kr3 kr (0%)
26. apr. 20261.216 kr5 kr (0%)
25. apr. 20261.211 kr8 kr (1%)
24. apr. 20261.219 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret