Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise Netværksswitch HP Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE, 4x SFP/SFP+, 370 W, Managed L2+, 1U, hvid

Pris fra 3.570 krtil 4.349 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 779 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.522 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Netværksswitch HP Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE, 4x SFP/SFP+, 370 W, Managed L2+, 1U, hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3570 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Instant On 1930 24G Class4 4SFP/SFP+ 370W Switch 28-porte Gigabit PoE
3.570 kr
Til butik
HPE Aruba Instant On 1930 24G Class4 4SFP/SFP+ 370W Switch 28-porte Gigabit PoE billede

Produktinformation

HPE Networking Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 370W Switch - Switch - L3 - Administreret - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ - PoE (370 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: JL684B
EAN: 0190017593425
Varenr.: 1000809466
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 370W Switch
3.879 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe Networking Instant On 1930 24g 4sfp+ 370w Switch
3.994 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch HP Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE, 4x SFP/SFP+, 370 W, Managed L2+, 1U, hvid
-17%4.299 kr
Før 5.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch HP Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE, 4x SFP/SFP+, 370 W, Managed L2+, 1U, hvid
-17%4.319 kr
Før 5.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HPE Aruba Instant On 1930 24G Class4 4SFP/SFP+ 370W Switch 28-porte Gigabit PoE
4.349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netværksswitch HP Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE, 4x SFP/SFP+, 370 W, Managed L2+, 1U, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netværksswitch HP Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE, 4x SFP/SFP+, 370 W, Managed L2+, 1U, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.570 kr3.570 krKøb
2Proshop DK3.879 kr3.879 krKøb
3Dustin DK3.994 kr4.080,25 krKøb
4Boligcenter DK4.299 kr4.299 krKøb
5Vivas DK4.319 kr4.398 krKøb
6Ultrashop4.349 kr4.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netværksswitch HP Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE, 4x SFP/SFP+, 370 W, Managed L2+, 1U, hvid

PriceData har fulgt prisen på Netværksswitch HP Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE, 4x SFP/SFP+, 370 W, Managed L2+, 1U, hvid i 123 dage. Laveste pris i perioden er 3.481 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 3.743 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.597 kr.

Den nuværende pris på 3.570 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 66 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Netværksswitch HP Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE, 4x SFP/SFP+, 370 W, Managed L2+, 1U, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Netværksswitch HP Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE, 4x SFP/SFP+, 370 W, Managed L2+, 1U, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.570 kr24 kr (1%)
26. maj 20263.594 kr103 kr (3%)
25. maj 20263.697 kr103 kr (3%)
24. maj 20263.594 kr25 kr (1%)
23. maj 20263.569 kr14 kr (0%)
22. maj 20263.583 kr12 kr (0%)
21. maj 20263.595 kr13 kr (0%)
19. maj 20263.608 kr12 kr (0%)
18. maj 20263.620 kr12 kr (0%)
17. maj 20263.632 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret