Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 8G 4p Class4 PoE 65W Switch

Pris fra 1.237 krtil 1.729 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 492 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 8G 4p Class4 PoE 65W Switch og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1237 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Instant On 1830 8G 4p Class4 65W Switch 8-porte Gigabit PoE+
1.237 kr
Til butik
HPE Aruba Instant On 1830 8G 4p Class4 65W Switch 8-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

HPE Networking Instant On 1830 8G 4p Class4 PoE 65W Switch - Switch - smart - 4 x 10/100/1000 + 4 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (65 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: JL811A
EAN: 0190017524177
Varenr.: 1000283230
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 8G 4p Class4 PoE 65W Switch
1.283 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe Networking Instant On 1830 8g Poe 65w Switch
1.400 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch HPE Aruba Instant On 1830 8 porte Gigabit PoE 65 W
-16%1.599 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch HPE Aruba Instant On 1830 8 porte Gigabit PoE 65 W
-16%1.619 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hewlett Packard Enterprise Aruba Switch IOn 1830 8G 65W
1.729 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 8G 4p Class4 PoE 65W Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 8G 4p Class4 PoE 65W Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.237 kr1.237 krKøb
2Proshop DK1.283 kr1.283 krKøb
3Dustin DK1.400 kr1.486,25 krKøb
4Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
5Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb
6Ultrashop1.729 kr1.729 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 8G 4p Class4 PoE 65W Switch

PriceData har fulgt prisen på Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 8G 4p Class4 PoE 65W Switch i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.237 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 1.400 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.311 kr.

Den nuværende pris på 1.237 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 8G 4p Class4 PoE 65W Switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 8G 4p Class4 PoE 65W Switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.237 kr6 kr (0%)
22. maj 20261.243 kr17 kr (1%)
7. maj 20261.260 kr33 kr (3%)
6. maj 20261.293 kr36 kr (3%)
4. maj 20261.329 kr1 kr (0%)
3. maj 20261.330 kr6 kr (0%)
1. maj 20261.336 kr33 kr (3%)
29. apr. 20261.303 kr32 kr (2%)
25. apr. 20261.335 kr2 kr (0%)
24. apr. 20261.337 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret