Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 24G 12p Class4 PoE 2SFP 195W Switch

Pris fra 1.948 krtil 2.599 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 651 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 24G 12p Class4 PoE 2SFP 195W Switch og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1948 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Instant On 1830 24G 12p Class4 2SFP 195W Switch 24-porte Gigabit PoE+
1.948 kr
Til butik
HPE Aruba Instant On 1830 24G 12p Class4 2SFP 195W Switch 24-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

HPE Networking Instant On 1830 24G 12p Class4 PoE 2SFP 195W Switch - Switch - smart - 12 x 10/100/1000 + 12 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (195 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: JL813A
EAN: 0190017523743
Varenr.: 1000283232
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 24G 12p Class4 PoE 2SFP 195W Switch
2.007 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe Networking Instant On 1830 24g 2sfp Poe 195w Switch
2.290 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch HPE Aruba Instant On 1830, 24x Gigabit PoE, 2x SFP, 195 W
-17%2.399 kr
Før 2.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch HPE Aruba Instant On 1830, 24x Gigabit PoE, 2x SFP, 195 W
-17%2.419 kr
Før 2.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 24G 12P
2.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 24G 12p Class4 PoE 2SFP 195W Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 24G 12p Class4 PoE 2SFP 195W Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.948 kr1.948 krKøb
2Proshop DK2.007 kr2.007 krKøb
3Dustin DK2.290 kr2.376,25 krKøb
4Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
5Vivas DK2.419 kr2.498 krKøb
6Ultrashop2.599 kr2.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 24G 12p Class4 PoE 2SFP 195W Switch

PriceData har fulgt prisen på Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 24G 12p Class4 PoE 2SFP 195W Switch i 174 dage. Laveste pris i perioden er 1.886 kr (registreret d. 26. januar 2026), højeste er 2.073 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.988 kr.

Den nuværende pris på 1.948 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 24G 12p Class4 PoE 2SFP 195W Switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 24G 12p Class4 PoE 2SFP 195W Switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.948 kr48 kr (2%)
9. maj 20261.996 kr11 kr (1%)
8. maj 20262.007 kr5 kr (0%)
2. maj 20262.012 kr1 kr (0%)
30. apr. 20262.013 kr60 kr (3%)
29. apr. 20262.073 kr61 kr (3%)
23. feb. 20262.012 kr24 kr (1%)
20. feb. 20261.988 kr28 kr (1%)
18. feb. 20262.016 kr7 kr (0%)
17. feb. 20262.009 kr104 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret