Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1960 24G 2XGT 2SFP Switch 24-porte Gigabit

Pris fra 3.648 krtil 4.599 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 951 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.229 kr 8. apr.

Sammenlign priser på HPE Aruba Instant On 1960 24G 2XGT 2SFP Switch 24-porte Gigabit og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3648 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Instant On 1960 24G 2XGT 2SFP Switch 24-porte Gigabit
3.648 kr
Til butik
HPE Aruba Instant On 1960 24G 2XGT 2SFP Switch 24-porte Gigabit billede

Produktinformation

HPE Networking Instant On 1960 24G 2XGT 2SFP+ Switch - Switch - Administreret - 24 x 10/100/1000 + 2 x 10 Gigabit SFP+ + 2 x 100/1000/10GBase-T - monterbar på stativ - BTO

Produktspecifikationer

Artikel nr.: JL806A#ABB
EAN: 0190017520346
Varenr.: 999757164
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe Networking Instant On 1960 24g 2xsfp 2xsfp+ Switch
4.490 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hewlett Packard Enterprise ARUBA ION 1960 24G 2XT 2XF
4.599 kr
Til butik
Hewlett Packard Enterprise ARUBA ION 1960 24G 2XT 2XF billede

Produktinformation

Hewlett Packard Enterprise ARUBA ION 1960 24G 2XT 2XF Oplev banebrydende netværksydelse med Hewlett Packard Enterprise ARUBA ION 1960 24G 2XT 2XF. Denne præcist designede switch er ideel til moderne arbejdspladser, der kræver pålidelighed og fleksibilitet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Netværksswitche
EAN: 0190017520346
Varenr.: 90198

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba Instant On 1960 24G 2XGT 2SFP Switch 24-porte Gigabit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba Instant On 1960 24G 2XGT 2SFP Switch 24-porte Gigabit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.648 kr3.648 krKøb
2Dustin DK4.490 kr4.576,25 krKøb
3Ultrashop4.599 kr4.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Aruba Instant On 1960 24G 2XGT 2SFP Switch 24-porte Gigabit

PriceData har fulgt prisen på HPE Aruba Instant On 1960 24G 2XGT 2SFP Switch 24-porte Gigabit i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.947 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 4.490 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.766 kr.

Den nuværende pris på 3.648 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for HPE Aruba Instant On 1960 24G 2XGT 2SFP Switch 24-porte Gigabit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for HPE Aruba Instant On 1960 24G 2XGT 2SFP Switch 24-porte Gigabit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20263.648 kr10 kr (0%)
24. maj 20263.658 kr152 kr (4%)
23. maj 20263.810 kr1 kr (0%)
20. maj 20263.811 kr1 kr (0%)
18. maj 20263.810 kr1 kr (0%)
16. maj 20263.811 kr1 kr (0%)
15. maj 20263.810 kr1 kr (0%)
14. maj 20263.811 kr1 kr (0%)
11. maj 20263.810 kr1 kr (0%)
9. maj 20263.811 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret