Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1960 24G 20p Class4 4p Class6 PoE 2XGT 2SFP+ 370W Switch

Pris fra 5.846 krtil 7.090 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.244 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.238 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1960 24G 20p Class4 4p Class6 PoE 2XGT 2SFP+ 370W Switch og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5846 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Instant On 1960 24G 20p Class4 4p Class6 2XGT 2SFP 370W Switch 24-porte Gigabit PoE
5.846 kr
Til butik
HPE Aruba Instant On 1960 24G 20p Class4 4p Class6 2XGT 2SFP 370W Switch 24-porte Gigabit PoE billede

Produktinformation

HPE Networking Instant On 1960 24G 20p Class4 4p Class6 PoE 2XGT 2SFP+ 370W Switch - Switch - L3 Lite - Administreret - 24 x 10/100/1000 + 2 x 10 Gigabit SFP+ + 2 x 100/1000/10GBase-T - monterbar på stativ - PoE (370 W) - BTO

Produktspecifikationer

Artikel nr.: JL807A
EAN: 0190017521589
Varenr.: 999647141
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1960 24G 20p Class4 4p Class6 PoE 2XGT 2SFP+ 370W Switch
5.869 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe Networking Instant On 1960 24g 2xsfp 2xsfp+ Poe 370w Switch
7.090 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1960 24G 20p Class4 4p Class6 PoE 2XGT 2SFP+ 370W Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1960 24G 20p Class4 4p Class6 PoE 2XGT 2SFP+ 370W Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.846 kr5.846 krKøb
2Proshop DK5.869 kr5.869 krKøb
3Dustin DK7.090 kr7.176,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1960 24G 20p Class4 4p Class6 PoE 2XGT 2SFP+ 370W Switch

PriceData har fulgt prisen på Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1960 24G 20p Class4 4p Class6 PoE 2XGT 2SFP+ 370W Switch i 185 dage. Laveste pris i perioden er 5.238 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 6.493 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.610 kr.

Den nuværende pris på 5.846 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 59 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1960 24G 20p Class4 4p Class6 PoE 2XGT 2SFP+ 370W Switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1960 24G 20p Class4 4p Class6 PoE 2XGT 2SFP+ 370W Switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20265.846 kr218 kr (4%)
10. maj 20266.064 kr1 kr (0%)
9. maj 20266.065 kr23 kr (0%)
8. maj 20266.088 kr403 kr (6%)
7. maj 20266.491 kr2 kr (0%)
4. maj 20266.493 kr1 kr (0%)
2. maj 20266.492 kr5 kr (0%)
30. apr. 20266.487 kr5 kr (0%)
29. apr. 20266.492 kr1 kr (0%)
28. apr. 20266.493 kr112 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret