Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ Switch

Pris fra 6.179 krtil 6.586 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 407 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.460 kr 12. maj

Sammenlign priser på Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ Switch og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6179 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1960 48G 2XT
6.179 kr
Til butik
Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1960 48G 2XT billede

Produktinformation

Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1960 48G 2XT Aruba Instant On 1960 48G 2XT er en avanceret switch designet til at imødekomme behovene hos små og mellemstore virksomheder. Denne managed switch tilbyder 48 Gigabit Ethernet porte samt 2 SFP+ port...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Netværksswitche
EAN: 0190017522616
Varenr.: 95081
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ Switch
6.278 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP Switch 52-porte Gigabit
6.357 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe Networking Instant On 1960 48g 2xsfp 2xsfp+ Switch
-0%6.586 kr
Før 6.586,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop6.179 kr6.179 krKøb
2Proshop DK6.278 kr6.278 krKøb
3CompuMail DK6.357 kr6.357 krKøb
4Dustin DK6.586 kr6.672,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ Switch

PriceData har fulgt prisen på Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ Switch i 182 dage. Laveste pris i perioden er 4.000 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 6.224 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.883 kr.

Den nuværende pris på 6.179 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ Switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ Switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20266.179 kr390 kr (7%)
30. maj 20265.789 kr83 kr (1%)
29. maj 20265.706 kr106 kr (2%)
22. maj 20265.812 kr268 kr (5%)
20. maj 20265.544 kr24 kr (0%)
18. maj 20265.568 kr115 kr (2%)
15. maj 20265.683 kr23 kr (0%)
14. maj 20265.706 kr246 kr (5%)
12. maj 20265.460 kr47 kr (1%)
11. maj 20265.507 kr115 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret