Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1960 12XGT 4SFP+ Switch

Pris fra 5.872 krtil 7.199 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.327 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.784 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1960 12XGT 4SFP+ Switch og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5872 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Instant On 1960 12XGT 4SFP Switch 12-porte 10 Gigabit
5.872 kr
Til butik
HPE Aruba Instant On 1960 12XGT 4SFP Switch 12-porte 10 Gigabit billede

Produktinformation

HPE Networking Instant On 1960 12XGT 4SFP+ Switch - Switch - L2+ - smart - 12 x 100/1000/10000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ - BTO

Produktspecifikationer

Artikel nr.: JL805A#ABB
EAN: 0190017521770
Varenr.: 999757163
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1960 12XGT 4SFP+ Switch
5.933 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe Networking Instant On 1960 12x10g 4xsfp+ Switch
6.890 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch HPE Aruba Instant On 1960 - 12x 10G + 4x SFP+
-3%7.099 kr
Før 7.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch HPE Aruba Instant On 1960 - 12x 10G + 4x SFP+
-3%7.119 kr
Før 7.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hewlett Packard Enterprise Aruba IOn 1960 12XT 4XF
7.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1960 12XGT 4SFP+ Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1960 12XGT 4SFP+ Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.872 kr5.872 krKøb
2Proshop DK5.933 kr5.933 krKøb
3Dustin DK6.890 kr6.976,25 krKøb
4Boligcenter DK7.099 kr7.099 krKøb
5Vivas DK7.119 kr7.198 krKøb
6Ultrashop7.199 kr7.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1960 12XGT 4SFP+ Switch

PriceData har fulgt prisen på Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1960 12XGT 4SFP+ Switch i 177 dage. Laveste pris i perioden er 5.229 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 6.122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.684 kr.

Den nuværende pris på 5.872 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1960 12XGT 4SFP+ Switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1960 12XGT 4SFP+ Switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20265.872 kr39 kr (1%)
22. maj 20265.911 kr23 kr (0%)
21. maj 20265.934 kr76 kr (1%)
20. maj 20266.010 kr23 kr (0%)
16. maj 20266.033 kr23 kr (0%)
11. maj 20266.010 kr1 kr (0%)
7. maj 20266.011 kr13 kr (0%)
4. maj 20266.024 kr1 kr (0%)
2. maj 20266.025 kr15 kr (0%)
1. maj 20266.040 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret