Gå til hovedindhold

High Peak Netværksswitch Aruba Instant On 1830 48G 24x Class4 PoE, 4x SFP, 370 W, Managed L2, Gigabit, 1U

High PeakHubs og switchesEAN: 0190017524429
Pris fra 3.940 krtil 5.619 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.679 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Netværksswitch Aruba Instant On 1830 48G 24x Class4 PoE, 4x SFP, 370 W, Managed L2, Gigabit, 1U og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3940 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Instant On 1830 48G 24p Class4 4SFP 370W Switch 48-porte Gigabit PoE+
3.940 kr
Til butik
HPE Aruba Instant On 1830 48G 24p Class4 4SFP 370W Switch 48-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

HPE Networking Instant On 1830 48G 24p Class4 PoE 4SFP 370W Switch - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 + 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (370 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: JL815A
EAN: 0190017524429
Varenr.: 1000283234
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 48G 24p Class4 PoE 4SFP 370W Switch
3.963 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe Networking Instant On 1830 48g 4sfp Poe 370w Switch
4.374 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 48G 24P
4.579 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Aruba Instant On 1830 48G 24x Class4 PoE, 4x SFP, 370 W, Managed L2, Gigabit, 1U
5.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Aruba Instant On 1830 48G 24x Class4 PoE, 4x SFP, 370 W, Managed L2, Gigabit, 1U
5.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netværksswitch Aruba Instant On 1830 48G 24x Class4 PoE, 4x SFP, 370 W, Managed L2, Gigabit, 1U koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netværksswitch Aruba Instant On 1830 48G 24x Class4 PoE, 4x SFP, 370 W, Managed L2, Gigabit, 1U koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.940 kr3.940 krKøb
2Proshop DK3.963 kr3.963 krKøb
3Dustin DK4.374 kr4.460,25 krKøb
4Ultrashop4.579 kr4.579 krKøb
5Boligcenter DK5.599 kr5.599 krKøb
6Vivas DK5.619 kr5.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netværksswitch Aruba Instant On 1830 48G 24x Class4 PoE, 4x SFP, 370 W, Managed L2, Gigabit, 1U

PriceData har fulgt prisen på Netværksswitch Aruba Instant On 1830 48G 24x Class4 PoE, 4x SFP, 370 W, Managed L2, Gigabit, 1U i 185 dage. Laveste pris i perioden er 3.699 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 3.973 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.859 kr.

Den nuværende pris på 3.940 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 38 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Netværksswitch Aruba Instant On 1830 48G 24x Class4 PoE, 4x SFP, 370 W, Managed L2, Gigabit, 1U. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Netværksswitch Aruba Instant On 1830 48G 24x Class4 PoE, 4x SFP, 370 W, Managed L2, Gigabit, 1U de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. apr. 20263.940 kr10 kr (0%)
9. apr. 20263.950 kr7 kr (0%)
8. apr. 20263.957 kr16 kr (0%)
5. apr. 20263.973 kr23 kr (1%)
5. mar. 20263.950 kr23 kr (1%)
3. mar. 20263.973 kr23 kr (1%)
2. mar. 20263.950 kr23 kr (1%)
1. mar. 20263.973 kr23 kr (1%)
18. feb. 20263.950 kr8 kr (0%)
17. feb. 20263.942 kr71 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret