Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 2930F 24G 4SFP+ - Switch - L3 - Administreret - 24 x 10/100/1000 + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ

Pris fra 9.499 krtil 31.874 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 22.375 kr (70% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8.446 kr 6. mar.

Sammenlign priser på HPE Aruba 2930F 24G 4SFP+ - Switch - L3 - Administreret - 24 x 10/100/1000 + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9499 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2930F 24G 4SFP+Switch
9.499 kr
Til butik
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2930F 24G 4SFP+Switch billede

Produktinformation

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2930F 24G 4SFP Switch Oplev den fremragende ydeevne og pålidelighed med Hewlett Packard Enterprise Aruba 2930F 24G 4SFP switchen. Dette manageable switch tilbyder 24 Gigabit Ethernet-porte og 4 SFP-porte til fleksibel ne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Netværksswitche
EAN: 0190017005010
Varenr.: 80814
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP switch - 24 porte - Administreret
9.537 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba 2930F 24G 4SFP Switch 24-porte Gigabit
10.429 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HPE Aruba 2930F 24G 4SFP+ - Switch - L3 - Administreret - 24 x 10/100/1000 + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ
10.490 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe 2930f 24xgbit, Sfp+ Web-mgd Switch
31.874 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba 2930F 24G 4SFP+ - Switch - L3 - Administreret - 24 x 10/100/1000 + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba 2930F 24G 4SFP+ - Switch - L3 - Administreret - 24 x 10/100/1000 + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop9.499 kr9.499 krKøb
2Proshop DK9.537 kr9.537 krKøb
3CompuMail DK10.429 kr10.429 krKøb
4CS MEGASTORE DK10.490 kr10.490 krKøb
5Dustin DK31.874 kr31.960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Aruba 2930F 24G 4SFP+ - Switch - L3 - Administreret - 24 x 10/100/1000 + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ

PriceData har fulgt prisen på HPE Aruba 2930F 24G 4SFP+ - Switch - L3 - Administreret - 24 x 10/100/1000 + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ i 182 dage. Laveste pris i perioden er 7.875 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 11.324 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.750 kr.

Den nuværende pris på 9.499 kr er 9% over normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 85 prisændringer for HPE Aruba 2930F 24G 4SFP+ - Switch - L3 - Administreret - 24 x 10/100/1000 + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 85 prisændringer for HPE Aruba 2930F 24G 4SFP+ - Switch - L3 - Administreret - 24 x 10/100/1000 + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20269.499 kr1.825 kr (16%)
24. maj 202611.324 kr1.825 kr (19%)
20. maj 20269.499 kr1.825 kr (16%)
18. maj 202611.324 kr1.825 kr (19%)
16. maj 20269.499 kr1.745 kr (16%)
15. maj 202611.244 kr1.745 kr (18%)
30. apr. 20269.499 kr592 kr (7%)
29. apr. 20268.907 kr85 kr (1%)
28. apr. 20268.992 kr1.301 kr (13%)
27. apr. 202610.293 kr794 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret