Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Networking Instant On 1430 16G Switch - Switch - ikke administreret - 16 x 10/100/1000 - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO

Pris fra 894 krtil 1.429 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 535 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 880 kr 27. maj

Sammenlign priser på HPE Networking Instant On 1430 16G Switch - Switch - ikke administreret - 16 x 10/100/1000 - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 894 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Instant On 1430 16G Switch 16-porte Gigabit
894 kr
Til butik
HPE Aruba Instant On 1430 16G Switch 16-porte Gigabit billede

Produktinformation

HPE Networking Instant On 1430 16G Switch - Switch - ikke administreret - 16 x 10/100/1000 - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO

Produktspecifikationer

Artikel nr.: R8R47A#ABB
EAN: 0190017601984
Varenr.: 1000689377
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise R8R47A Networking Instant On Switch 16-Port Gigabit 1430
900 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HPE Networking Instant On 1430 16G Switch - Switch - ikke administreret - 16 x 10/100/1000 - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO
917 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1430 16G
1.379 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP Aruba Instant On 1430 16-port Gigabit switch - unmanaged, 1U, hvid
1.409 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP Aruba Instant On 1430 16-port Gigabit switch - unmanaged, 1U, hvid
1.429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Networking Instant On 1430 16G Switch - Switch - ikke administreret - 16 x 10/100/1000 - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Networking Instant On 1430 16G Switch - Switch - ikke administreret - 16 x 10/100/1000 - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK894 kr894 krKøb
2Proshop DK900 kr939 krKøb
3CS MEGASTORE DK917 kr956 krKøb
4Ultrashop1.379 kr1.379 krKøb
5Boligcenter DK1.409 kr1.409 krKøb
6Vivas DK1.429 kr1.508 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Networking Instant On 1430 16G Switch - Switch - ikke administreret - 16 x 10/100/1000 - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO

PriceData har fulgt prisen på HPE Networking Instant On 1430 16G Switch - Switch - ikke administreret - 16 x 10/100/1000 - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO i 175 dage. Laveste pris i perioden er 847 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 1.025 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 905 kr.

Den nuværende pris på 894 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for HPE Networking Instant On 1430 16G Switch - Switch - ikke administreret - 16 x 10/100/1000 - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for HPE Networking Instant On 1430 16G Switch - Switch - ikke administreret - 16 x 10/100/1000 - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026894 kr14 kr (2%)
27. maj 2026880 kr7 kr (1%)
26. maj 2026887 kr12 kr (1%)
25. maj 2026899 kr6 kr (1%)
23. maj 2026905 kr6 kr (1%)
20. maj 2026911 kr7 kr (1%)
1. maj 2026918 kr24 kr (3%)
30. apr. 2026894 kr6 kr (1%)
29. apr. 2026900 kr18 kr (2%)
26. feb. 2026918 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret