Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Networking Instant On 1430 16G Class4 PoE 124W Switch - Switch - ikke administreret - 16 x 10/100/1000 (PoE Class 4) - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE (124 W) - BTO

Pris fra 1.667 krtil 2.619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 952 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HPE Networking Instant On 1430 16G Class4 PoE 124W Switch - Switch - ikke administreret - 16 x 10/100/1000 (PoE Class 4) - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE (124 W) - BTO og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1667 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Instant On 1430 16G Class4 124W Switch 16-porte Gigabit PoE
1.667 kr
Til butik
HPE Aruba Instant On 1430 16G Class4 124W Switch 16-porte Gigabit PoE billede

Produktinformation

HPE Networking Instant On 1430 16G Class4 PoE 124W Switch - Switch - ikke administreret - 16 x 10/100/1000 (PoE Class 4) - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE (124 W) - BTO

Produktspecifikationer

Artikel nr.: R8R48A#ABB
EAN: 0190017602202
Varenr.: 1000689378
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1430 16G Class4 PoE 124W Switch
1.714 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HPE Networking Instant On 1430 16G Class4 PoE 124W Switch - Switch - ikke administreret - 16 x 10/100/1000 (PoE Class 4) - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE (124 W) - BTO
1.884 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Aruba Instant On 1430 16-port Gigabit PoE+ 124 W (1U, hvid)
-4%2.599 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Aruba Instant On 1430 16-port Gigabit PoE+ 124 W (1U, hvid)
-4%2.619 kr
Før 2.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Networking Instant On 1430 16G Class4 PoE 124W Switch - Switch - ikke administreret - 16 x 10/100/1000 (PoE Class 4) - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE (124 W) - BTO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Networking Instant On 1430 16G Class4 PoE 124W Switch - Switch - ikke administreret - 16 x 10/100/1000 (PoE Class 4) - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE (124 W) - BTO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.667 kr1.667 krKøb
2Proshop DK1.714 kr1.714 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.884 kr1.884 krKøb
4Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
5Vivas DK2.619 kr2.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Networking Instant On 1430 16G Class4 PoE 124W Switch - Switch - ikke administreret - 16 x 10/100/1000 (PoE Class 4) - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE (124 W) - BTO

PriceData har fulgt prisen på HPE Networking Instant On 1430 16G Class4 PoE 124W Switch - Switch - ikke administreret - 16 x 10/100/1000 (PoE Class 4) - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE (124 W) - BTO i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.667 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 1.967 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.805 kr.

Den nuværende pris på 1.667 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for HPE Networking Instant On 1430 16G Class4 PoE 124W Switch - Switch - ikke administreret - 16 x 10/100/1000 (PoE Class 4) - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE (124 W) - BTO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for HPE Networking Instant On 1430 16G Class4 PoE 124W Switch - Switch - ikke administreret - 16 x 10/100/1000 (PoE Class 4) - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE (124 W) - BTO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.667 kr39 kr (2%)
22. maj 20261.706 kr8 kr (0%)
21. maj 20261.714 kr111 kr (6%)
20. maj 20261.825 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.826 kr1 kr (0%)
4. maj 20261.825 kr1 kr (0%)
3. maj 20261.826 kr3 kr (0%)
1. maj 20261.829 kr1 kr (0%)
11. apr. 20261.830 kr28 kr (2%)
10. apr. 20261.802 kr32 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret