Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology Gigabyte B760M D3Hp DDR4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Gigabyte TechnologyBundkortEAN: 4719331862848
Pris fra 612 krtil 969 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 357 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gigabyte B760M D3Hp DDR4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 612 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte B760M D3Hp DDR4 Micro-ATX LGA1700 sokkel Intel B760 Express
612 kr
Til butik
Gigabyte B760M D3Hp DDR4 Micro-ATX LGA1700 sokkel Intel B760 Express billede

Produktinformation

Gigabyte B760M D3Hp DDR4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B760M D3HP DDR4
EAN: 4719331862848
Varenr.: 1002276401
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gigabyte B760M D3Hp DDR4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
676 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B760M D3HP DDR4 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX
744 kr
Til butik
GIGABYTE B760M D3HP DDR4 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, Intel LGA1700 socket, Intel B760 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR4-3200 4 x DIMM slots (Intel XMP support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A & C, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.2 / 1 x HDMI 2.1 / 1 x VGA, Realtek 1 Gigabit netværk (LAN), AMD RZ608 WiFi 6 & Bluetooth 5.2, Intel Xe Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software Klar til Intel 14th gen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B760M D3HP DDR4
EAN: 4719331862848
Varenr.: 3279283
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte B760M D3Hp DDR4 Micro-ATX LGA1700 sokkel Intel B760 Express
779 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort Gigabyte B760M D3HP DDR4 - micro ATX, LGA1700, 2x M.2 PCIe 4.0, USB 3.2 Gen1
-7%949 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort Gigabyte B760M D3HP DDR4 - micro ATX, LGA1700, 2x M.2 PCIe 4.0, USB 3.2 Gen1
-7%969 kr
Før 1.039 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte B760M D3Hp DDR4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte B760M D3Hp DDR4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK612 kr612 krKøb
2CS MEGASTORE DK676 kr715 krKøb
3Proshop DK744 kr783 krKøb
4Ultrashop779 kr779 krKøb
5Boligcenter DK949 kr949 krKøb
6Vivas DK969 kr1.048 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigabyte B760M D3Hp DDR4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på Gigabyte B760M D3Hp DDR4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 128 dage. Laveste pris i perioden er 612 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 739 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 704 kr.

Den nuværende pris på 612 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Gigabyte B760M D3Hp DDR4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Gigabyte B760M D3Hp DDR4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026612 kr12 kr (2%)
20. maj 2026624 kr13 kr (2%)
13. maj 2026637 kr15 kr (2%)
6. maj 2026652 kr55 kr (8%)
4. maj 2026707 kr2 kr (0%)
3. maj 2026709 kr3 kr (0%)
1. maj 2026706 kr3 kr (0%)
29. apr. 2026709 kr3 kr (0%)
28. apr. 2026712 kr7 kr (1%)
26. apr. 2026719 kr15 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret