Gå til hovedindhold

GIGABYTE B760M DS3H GEN5 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - B760 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

GigabyteBundkortEAN: 4719331872793
Pris fra 685 krtil 919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 234 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 642 kr 6. apr.

Sammenlign priser på GIGABYTE B760M DS3H GEN5 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - B760 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 685 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte B760M DS3H GEN5 Micro ATX LGA1700 sokkel Intel B760
685 kr
Til butik
Gigabyte B760M DS3H GEN5 Micro ATX LGA1700 sokkel Intel B760 billede

Produktinformation

Gigabyte B760M DS3H GEN5 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B760M DS3H GEN5
EAN: 4719331872793
Varenr.: 1003395398
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B760M DS3H GEN5 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - B760 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
756 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte B760M DS3H GEN5 Micro ATX LGA1700 sokkel Intel B760
879 kr
Til butik
Gigabyte B760M DS3H GEN5 Micro ATX LGA1700 sokkel Intel B760 billede

Produktinformation

GIGABYTE B760M DS3H GEN5 micro ATX LGA 1700 Oplev den imponerende ydeevne med GIGABYTE B760M DS3H GEN5 bundkortet, designet til Intel's LGA 1700 socket og B760 Express chipset. Med en kompakt micro ATX-formfaktor er dette bundkort ideelt til både gaming-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bundkort
EAN: 4719331872793
Varenr.: 109257
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort Gigabyte B760M DS3H Gen5 - LGA1700, DDR5, PCIe 5.0 x16, 2x M.2, 2,5GbE
-12%899 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort Gigabyte B760M DS3H Gen5 - LGA1700, DDR5, PCIe 5.0 x16, 2x M.2, 2,5GbE
-12%919 kr
Før 1.039 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE B760M DS3H GEN5 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - B760 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE B760M DS3H GEN5 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - B760 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK685 kr685 krKøb
2Proshop DK756 kr795 krKøb
3Ultrashop879 kr879 krKøb
4Boligcenter DK899 kr899 krKøb
5Vivas DK919 kr998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GIGABYTE B760M DS3H GEN5 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - B760 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på GIGABYTE B760M DS3H GEN5 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - B760 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX i 181 dage. Laveste pris i perioden er 642 kr (registreret d. 6. april 2026), højeste er 863 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 748 kr.

Den nuværende pris på 685 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for GIGABYTE B760M DS3H GEN5 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - B760 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for GIGABYTE B760M DS3H GEN5 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - B760 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026685 kr1 kr (0%)
28. maj 2026684 kr3 kr (0%)
24. maj 2026687 kr1 kr (0%)
23. maj 2026688 kr3 kr (0%)
20. maj 2026685 kr3 kr (0%)
15. maj 2026682 kr3 kr (0%)
14. maj 2026679 kr1 kr (0%)
13. maj 2026678 kr1 kr (0%)
12. maj 2026677 kr52 kr (7%)
9. maj 2026729 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret