Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology GIGABYTE B760M Gaming X DDR4 GEN5 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

Gigabyte TechnologyBundkortEAN: 4719331874087
Pris fra 879 krtil 1.159 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 280 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 853 kr 4. maj

Sammenlign priser på GIGABYTE B760M Gaming X DDR4 GEN5 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 879 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Gigabyte B760M Gaming X DDR4 GEN5 bundkort
879 kr
Til butik
Gigabyte B760M Gaming X DDR4 GEN5 bundkort billede

Produktinformation

Gigabyte B760M Gaming X DDR4 GEN5 bundkort - LGA 1700, Micro ATX, DDR4, 1x PCIe 5.0, 2x M.2 - Bundkort Intel Socket

Produktspecifikationer

Mærke: Gigabyte
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B760M G X DDR4 GEN5
EAN: 4719331874087
Varenr.: 1332153
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B760M Gaming X DDR4 GEN5 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX
899 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte B760M Gaming X DDR4 GEN5 Micro ATX LGA1700 sokkel Intel B760
905 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gigabyte B760M Gaming X DDR4 GEN5 - micro ATX bundkort til LGA1700
1.049 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gigabyte B760M Gaming X DDR4 GEN5 - micro ATX bundkort til LGA1700
1.069 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte B760M Gaming X DDR4 GEN5 Micro ATX LGA1700 sokkel Intel B760
1.159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE B760M Gaming X DDR4 GEN5 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE B760M Gaming X DDR4 GEN5 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK879 kr879 krKøb
2Proshop DK899 kr938 krKøb
3CompuMail DK905 kr905 krKøb
4Boligcenter DK1.049 kr1.049 krKøb
5Vivas DK1.069 kr1.138 krKøb
6Ultrashop1.159 kr1.159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GIGABYTE B760M Gaming X DDR4 GEN5 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på GIGABYTE B760M Gaming X DDR4 GEN5 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX i 181 dage. Laveste pris i perioden er 853 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 1.134 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 931 kr.

Den nuværende pris på 879 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for GIGABYTE B760M Gaming X DDR4 GEN5 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for GIGABYTE B760M Gaming X DDR4 GEN5 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026879 kr6 kr (1%)
9. maj 2026873 kr20 kr (2%)
4. maj 2026853 kr69 kr (7%)
3. maj 2026922 kr17 kr (2%)
2. maj 2026905 kr8 kr (1%)
1. maj 2026897 kr41 kr (4%)
30. apr. 2026938 kr49 kr (6%)
24. apr. 2026889 kr6 kr (1%)
22. apr. 2026883 kr6 kr (1%)
18. apr. 2026889 kr34 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret