Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology Gigabyte B860M GAMING WIFI6 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Gigabyte TechnologyBundkortEAN: 4719331866891
Pris fra 1.028 krtil 1.259 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 231 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 954 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Gigabyte B860M GAMING WIFI6 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1028 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte B860M GAMING WIFI6 Micro ATX LGA1851 sokkel Intel B860
1.028 kr
Til butik
Gigabyte B860M GAMING WIFI6 Micro ATX LGA1851 sokkel Intel B860 billede

Produktinformation

Gigabyte B860M GAMING WIFI6 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B860M GAMING WIFI6
EAN: 4719331866891
Varenr.: 1003814929
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gigabyte B860M GAMING WIFI6 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
1.168 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gigabyte B860M Gaming Wi‑Fi 6 micro ATX bundkort - LGA1851, Intel B860
-17%1.189 kr
Før 1.429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gigabyte B860M Gaming Wi‑Fi 6 micro ATX bundkort - LGA1851, Intel B860 billede

Produktinformation

Gigabyte B860M GAMING WIFI6 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)GenereltChipsættype: Intel B860Kompatible processorer: (understøtter Intel Core Ultra-processorer (Serie 2))Max antal processorer: 1Processor-socket: LGA1851 sokkelProdukttype: Bundkort - micro ATXUnderstøttet RAMBus Clock: 9066 MT/s (O.C.)8800 MT/s (O.C.)8600 MT/s (O.C.)8400 MT/s (O.C.)8266 MT/s (O.C.)8200 MT/s (O.C.)8000 MT/s (O.C.)7950 MT/s (O.C.)7900 MT/s (O.C.)7800 MT/s (O.C.)7600 MT/s (O.C.)7400 MT/s (O.C.)7000 MT/s (O.C.)6800 MT/s (O.C.)Egenskaber: Intel Extreme Memory Profiles (XMP), understøttede ECC-moduler fungerer i ikke-ECC-tilstandMaks. størrelse: 128 GBRegistreret eller buffer: Ikke bufferetTeknologi: DDR5Understøttet RAM-integritetskon: ECC (drift i ikke-ECC tilstand), ikke-ECCAudioOverensstemmelsesstandarder: High Definition AudioType: HD Audio (8-kanaler)LANNetværk controller: Realtek RTL8851BENetværks interfaces: 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3Ekspansion / KonnektivitetEkspansionsåbninger: 1 x CPU | 2 x DIMM 288-pins | 1 x PCIe 5.0 x16 | 1 x PCIe 4.0 x16 | 2 x M.2 socket (2280 M.2 Key...

Produktspecifikationer

Kategori: Bundkort
Vægt: 1.17g
EAN: 4719331866891
Varenr.: 2043441
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gigabyte B860M Gaming Wi‑Fi 6 micro ATX bundkort - LGA1851, Intel B860
-17%1.209 kr
Før 1.449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte B860M GAMING WIFI6 Micro ATX LGA1851 sokkel Intel B860
1.259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte B860M GAMING WIFI6 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte B860M GAMING WIFI6 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.028 kr1.028 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.168 kr1.168 krKøb
3Boligcenter DK1.189 kr1.189 krKøb
4Vivas DK1.209 kr1.278 krKøb
5Ultrashop1.259 kr1.259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigabyte B860M GAMING WIFI6 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på Gigabyte B860M GAMING WIFI6 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 172 dage. Laveste pris i perioden er 954 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 1.389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.190 kr.

Den nuværende pris på 1.028 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Gigabyte B860M GAMING WIFI6 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Gigabyte B860M GAMING WIFI6 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.028 kr21 kr (2%)
22. maj 20261.049 kr127 kr (11%)
20. maj 20261.176 kr8 kr (1%)
19. maj 20261.184 kr1 kr (0%)
18. maj 20261.185 kr14 kr (1%)
16. maj 20261.171 kr14 kr (1%)
23. apr. 20261.157 kr87 kr (8%)
22. apr. 20261.070 kr116 kr (12%)
19. apr. 2026954 kr21 kr (2%)
11. apr. 2026975 kr20 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret