Gå til hovedindhold

GIGABYTE B860M D3HP Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

GigabyteBundkortEAN: 4719331866860
Pris fra 985 krtil 1.349 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 364 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 902 kr 13. maj

Sammenlign priser på GIGABYTE B860M D3HP Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 985 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte B860M D3HP ATX LGA1851 sokkel AMD B850
985 kr
Til butik
Gigabyte B860M D3HP ATX LGA1851 sokkel AMD B850 billede

Produktinformation

Gigabyte B860M D3HP - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B860M D3HP
EAN: 4719331866860
Varenr.: 1002943625
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B860M D3HP Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
1.093 kr
Til butik
GIGABYTE B860M D3HP Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, Intel LGA1851 socket, Intel B860 chipset, 1 x PCI-Express 5.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM slots (Intel XMP support), lagrings tilslutninger: (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek RTL8111H 1 Gigabit netværk (LAN), Intel Xe Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC897 HD Audio (8-kanaler) lydkort, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B860M D3HP
EAN: 4719331866860
Varenr.: 3325787
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte B860M D3HP ATX LGA1851 sokkel AMD B850
1.259 kr
Til butik
Gigabyte B860M D3HP ATX LGA1851 sokkel AMD B850 billede

Produktinformation

GIGABYTE B860M D3HP Bundkort Opgrader din computers ydeevne med GIGABYTE B860M D3HP bundkortet, der er designet til Intel B860 processorer med LGA 1851 Socket V1. Dette stilfulde micro ATX bundkort tilbyder en perfekt balance mellem kraft og funktionalite...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bundkort
EAN: 4719331866860
Varenr.: 87147
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort Gigabyte B860M D3HP - micro ATX, LGA 1851, DDR5, 2x M.2, USB 3.2
-11%1.329 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort Gigabyte B860M D3HP - micro ATX, LGA 1851, DDR5, 2x M.2, USB 3.2
-11%1.349 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE B860M D3HP Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE B860M D3HP Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK985 kr985 krKøb
2Proshop DK1.093 kr1.093 krKøb
3Ultrashop1.259 kr1.259 krKøb
4Boligcenter DK1.329 kr1.329 krKøb
5Vivas DK1.349 kr1.428 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GIGABYTE B860M D3HP Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på GIGABYTE B860M D3HP Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX i 179 dage. Laveste pris i perioden er 902 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 1.153 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.007 kr.

Den nuværende pris på 985 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for GIGABYTE B860M D3HP Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for GIGABYTE B860M D3HP Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026985 kr28 kr (3%)
23. maj 2026957 kr1 kr (0%)
22. maj 2026958 kr1 kr (0%)
20. maj 2026957 kr55 kr (6%)
13. maj 2026902 kr115 kr (11%)
12. maj 20261.017 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.018 kr104 kr (9%)
6. maj 20261.122 kr23 kr (2%)
5. maj 20261.099 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.098 kr15 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret