Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology Gigabyte B760M GAMING PLUS WIFI DDR4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 6, Bluetooth, Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Gigabyte TechnologyBundkortEAN: 4719331862855
Pris fra 852 krtil 1.089 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 237 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gigabyte B760M GAMING PLUS WIFI DDR4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 6, Bluetooth, Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 852 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte B760M GAMING PLUS WIFI DDR4 Micro ATX LGA1700 sokkel Intel B760
852 kr
Til butik
Gigabyte B760M GAMING PLUS WIFI DDR4 Micro ATX LGA1700 sokkel Intel B760 billede

Produktinformation

Gigabyte B760M GAMING PLUS WIFI DDR4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B760M G P WIFI DDR4
EAN: 4719331862855
Varenr.: 1002864973
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gigabyte B760M GAMING PLUS WIFI DDR4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 6, Bluetooth, Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
922 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B760M GAMING PLUS WIFI DDR4 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX
957 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort Gigabyte B760M Gaming Plus WiFi DDR4 micro ATX LGA1700
-10%979 kr
Før 1.089 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort Gigabyte B760M Gaming Plus WiFi DDR4 micro ATX LGA1700
-10%999 kr
Før 1.109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte B760M GAMING PLUS WIFI DDR4 Micro ATX LGA1700 sokkel Intel B760
1.089 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte B760M GAMING PLUS WIFI DDR4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 6, Bluetooth, Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte B760M GAMING PLUS WIFI DDR4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 6, Bluetooth, Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK852 kr852 krKøb
2CS MEGASTORE DK922 kr961 krKøb
3Proshop DK957 kr996 krKøb
4Boligcenter DK979 kr979 krKøb
5Vivas DK999 kr1.068 krKøb
6Ultrashop1.089 kr1.089 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigabyte B760M GAMING PLUS WIFI DDR4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 6, Bluetooth, Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på Gigabyte B760M GAMING PLUS WIFI DDR4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 6, Bluetooth, Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 172 dage. Laveste pris i perioden er 845 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 1.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 923 kr.

Den nuværende pris på 852 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for Gigabyte B760M GAMING PLUS WIFI DDR4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 6, Bluetooth, Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for Gigabyte B760M GAMING PLUS WIFI DDR4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 6, Bluetooth, Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026852 kr19 kr (2%)
30. maj 2026871 kr60 kr (6%)
29. maj 2026931 kr53 kr (6%)
26. maj 2026878 kr11 kr (1%)
24. maj 2026867 kr6 kr (1%)
23. maj 2026873 kr4 kr (0%)
22. maj 2026869 kr2 kr (0%)
21. maj 2026867 kr2 kr (0%)
20. maj 2026869 kr7 kr (1%)
19. maj 2026876 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret