Gå til hovedindhold

GIGABYTE B760M DS3H DDR4 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

GigabyteBundkortEAN: 4719331850876
Pris fra 639 krtil 949 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 310 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GIGABYTE B760M DS3H DDR4 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 639 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B760M DS3H DDR4 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX
-10%639 kr
Før 708 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
GIGABYTE B760M DS3H DDR4 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, Intel LGA1700 socket, Intel B760 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR4-3200 4 x DIMM slots (Intel XMP support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A & C, skærm tilslutning: 2 x Displayport 1.2 / 1 x HDMI 2.1 / 1 x VGA, Realtek 8125BG 2.5 Gigabit netværk (LAN), Intel Xe Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software Klar til Intel 14th gen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B760M DS3H DDR4
EAN: 4719331850876
Varenr.: 3128693
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte B760M DS3H DDR4 Micro-ATX LGA1700 Intel B760
703 kr
Til butik
Gigabyte B760M DS3H DDR4 Micro-ATX LGA1700 Intel B760 billede

Produktinformation

Gigabyte B760M DS3H DDR4 - 1.0 - bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B760M DS3H DDR4
EAN: 4719331850876
Varenr.: 1000909578
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Gigabyte B760M DS3H DDR4 Bundkort - GEEKD.dk
-11%848 kr
Før 954 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gigabyte B760M DS3H DDR4 Bundkort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Gigabyte B760M DS3H DDR4 er dit perfekte entry-point til Intels kraftfulde Intel ® Core™ 12., 13. og 14. generationer processorer. Dette Micro ATX bundkort kombinerer moderne funktionalitet med solid værdi, uanset om du bygger din første gaming-rig elle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gigabyte
Kategori: Bundkort
EAN: 4719331850876
Varenr.: 46704474259792
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte B760M DS3H DDR4 Micro-ATX LGA1700 Intel B760
899 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gigabyte B760M DS3H DDR4 - LGA 1700 micro ATX bundkort
-2%929 kr
Før 949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gigabyte B760M DS3H DDR4 - LGA 1700 micro ATX bundkort
-2%949 kr
Før 969 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE B760M DS3H DDR4 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE B760M DS3H DDR4 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK639 kr678 krKøb
2CompuMail DK703 kr703 krKøb
3Geekd848 kr848 krKøb
4Ultrashop899 kr899 krKøb
5Boligcenter DK929 kr929 krKøb
6Vivas DK949 kr1.028 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GIGABYTE B760M DS3H DDR4 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på GIGABYTE B760M DS3H DDR4 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX i 165 dage. Laveste pris i perioden er 639 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 766 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 724 kr.

Den nuværende pris på 639 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for GIGABYTE B760M DS3H DDR4 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for GIGABYTE B760M DS3H DDR4 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026639 kr26 kr (4%)
21. maj 2026665 kr73 kr (10%)
20. maj 2026738 kr6 kr (1%)
19. maj 2026744 kr24 kr (3%)
18. maj 2026720 kr17 kr (2%)
17. maj 2026703 kr17 kr (2%)
14. maj 2026720 kr12 kr (2%)
13. maj 2026708 kr1 kr (0%)
12. maj 2026707 kr1 kr (0%)
11. maj 2026708 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret