Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology Gigabyte B760M DS3H WIFI6E GEN5 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Gigabyte TechnologyBundkortEAN: 4719331872809
Pris fra 778 krtil 999 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 221 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gigabyte B760M DS3H WIFI6E GEN5 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 778 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte B760M DS3H WIFI6E GEN5 Micro ATX LGA1700 sokkel Intel B760
778 kr
Til butik
Gigabyte B760M DS3H WIFI6E GEN5 Micro ATX LGA1700 sokkel Intel B760 billede

Produktinformation

Gigabyte B760M DS3H WIFI6E GEN5 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B760M DS3H WF6E GEN5
EAN: 4719331872809
Varenr.: 1003493405
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gigabyte B760M DS3H WIFI6E GEN5 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
858 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort GIGABYTE B760M DS3H WiFi 6E Gen5 micro ATX LGA1700
-22%899 kr
Før 1.159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bundkort GIGABYTE B760M DS3H WiFi 6E Gen5 micro ATX LGA1700 billede

Produktinformation

GIGABYTE B760M DS3H WIFI6E GEN5. Processorproducent: Intel, Processor sokkel: LGA 1700, Kompatibel processor serie: Intel® Celeron®, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel.... Understøttede hukommelsestyper: DDR5-SDRAM, Maksimal intern hukommelse: 256 GB, Hukommelses slots type: DIMM. Understøttede lagerdrev brugerflader: M.2, PCI Express 4.0, SATA III, Understøttet datalagringsdrev typer: HDD & SSD, RAID-niveauer: 0, 1, 5, 10. Maksimal opløsning: 4096 x 2304 pixel. Ethernet-grænsefladetype: 2.5 Gigabit Ethernet, LAN Kontroller: Realtek RTL8125, Bedste Wi-Fi standard: Wi-Fi 6E (802.11ax)ProcessorKompatibel processor serie: Intel® Celeron®Intel Core i3 12th GenIntel Core i3 13th GenIntel Core i3 14th GenIntel Core i5 12th GenIntel Core i5 13th GenIntel Core i5 14th GenIntel Core i7 12th GenIntel Core i7 13th GenIntel Core i7 14th GenIntel Core i9 12th GenIntel Core i9 13th GenIntel Core i9 14th GenIntel® Pentium® GoldProcessor sokkel: LGA 1700Processorproducent: IntelUnderstøttede procesorsokler: LGA 1700HukommelseAntal hukommelsesstik: 4ECC-kompatibilitet: ECC & ikke-ECCHukommelses slots type: DIMMHukommelseskanaler: To-kanalsIkke-bufferet hukommelse: JaMaksimal intern hukommelse: 256 GBMaksimal intern hukommelse pr. slot: 64 GBUnderstøttede hukommelsesclock-hastigheder: 5600520048004400 MHzUnderstøttede h...

Produktspecifikationer

Kategori: Bundkort
Vægt: 1.1g
EAN: 4719331872809
Varenr.: 1871193
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort GIGABYTE B760M DS3H WiFi 6E Gen5 micro ATX LGA1700
-22%919 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B760M DS3H WIFI6E GEN5 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
967 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte B760M DS3H WIFI6E GEN5 Micro ATX LGA1700 sokkel Intel B760
999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte B760M DS3H WIFI6E GEN5 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte B760M DS3H WIFI6E GEN5 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK778 kr778 krKøb
2CS MEGASTORE DK858 kr897 krKøb
3Boligcenter DK899 kr899 krKøb
4Vivas DK919 kr988 krKøb
5Proshop DK967 kr1.006 krKøb
6Ultrashop999 kr999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigabyte B760M DS3H WIFI6E GEN5 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på Gigabyte B760M DS3H WIFI6E GEN5 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 778 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 1.015 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 879 kr.

Den nuværende pris på 778 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Gigabyte B760M DS3H WIFI6E GEN5 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Gigabyte B760M DS3H WIFI6E GEN5 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026778 kr16 kr (2%)
21. maj 2026794 kr16 kr (2%)
14. maj 2026810 kr17 kr (2%)
7. maj 2026827 kr18 kr (2%)
29. apr. 2026845 kr18 kr (2%)
2. apr. 2026863 kr45 kr (6%)
30. mar. 2026818 kr15 kr (2%)
29. mar. 2026803 kr15 kr (2%)
28. mar. 2026818 kr44 kr (5%)
27. mar. 2026862 kr44 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret