Gå til hovedindhold

VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 35 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur

ViegaSanitetEAN: 4015211121594
Pris fra 258 krtil 1.138,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 880,75 kr (77% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 35 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 258 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 35 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur
258 kr
Til butik
VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 35 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Rødgods fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 121594
EAN: 4015211121594
Varenr.: 3343187
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress bøjning 45° 35 Rødgods/blank, 121594
258 kr
Til butik
Viega Sanpress bøjning 45° 35 Rødgods/blank, 121594 billede

Produktinformation

Presfittingsystem med presfittings af rødgods, rør af rustfrit stål materialenr. 1.4401 og 1.4521 iht. DIN EN 10088, DIN EN 10312, DVGW-arbejdsseddel GW 541, systemtilladelse for fittings og rør iht. DVGW-arbejdsseddel W 534, til drikkevandsinstallationer iht. DIN 1988.

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Pressroer og fittings
Artikel nr.: 121594
EAN: 4015211121594
Varenr.: 2904553
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Sanpress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/nippel, 35 mm
267 kr
Til butik
Viega Sanpress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/nippel, 35 mm billede

Produktinformation

Viega Sanpress 35 mm vinkel i 45° til brugsvand med muffe/nippel Egenskaber: Til brugsvand, regnvand, trykluftanlæg, landbrug, industribrug Med SCContur Rødgods eller siliciumbronze Prestilslutning, indstiksende

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 35mm
EAN: 4015211121594
Varenr.: 035511035
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanipress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/nippel, 35 mm
276 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sanpress bøjning 35 mm. 45 °. Med 1 muffe
276 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
35 mm Bøjning 45° Sanpress med 1 muffe
284,5 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Sanipress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/nippel, 35 mm
299 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sanpress Bøjn Mf/Np 45Gr 35
302,58 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress bøjn mf/np 45gr 35
312,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Sanpress bøjning 35 mm. 45°. Med 1 muffe
1.138,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 35 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 35 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK258 kr297 krKøb
2Proshop DK258 kr297 krKøb
3BilligVVS DK267 kr267 krKøb
4LavprisVVS276 kr276 krKøb
5Elvvs.dk276 kr276 krKøb
6EL-GROSSISTEN284,5 kr284,5 krKøb
7CompletVVS299 kr299 krKøb
8Billigelogvvs.dk302,58 kr302,58 krKøb
9MaintainIt312,5 kr312,5 krKøb
10vvsfittings.dk1.138,75 kr1.138,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 35 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur

PriceData har fulgt prisen på VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 35 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur i 166 dage. Laveste pris i perioden er 247 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 265 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 257 kr.

Den nuværende pris på 258 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 35 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 35 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026258 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026259 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026258 kr7 kr (3%)
11. apr. 2026265 kr4 kr (2%)
14. feb. 2026261 kr1 kr (0%)
7. jan. 2026262 kr7 kr (3%)
2. jan. 2026255 kr4 kr (2%)
1. jan. 2026251 kr4 kr (2%)
31. dec. 2025255 kr4 kr (2%)
21. dec. 2025251 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret