Gå til hovedindhold

VIEGA Inox bøjning 45 grader 35 mm Inox, rustfri stål muffe/muffe, SC-Contur

ViegaSanitetEAN: 4015211435813
Pris fra 178 krtil 208,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 30,75 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VIEGA Inox bøjning 45 grader 35 mm Inox, rustfri stål muffe/muffe, SC-Contur og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 178 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Inox bøjning 45 grader 35 mm Inox, rustfri stål muffe/muffe, SC-Contur
178 kr
Til butik
VIEGA Inox bøjning 45 grader 35 mm Inox, rustfri stål muffe/muffe, SC-Contur billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 435813
EAN: 4015211435813
Varenr.: 3343569
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress Inox bøjning 45° 35 Rustfritstål/blank, 435813
178 kr
Til butik
Viega Sanpress Inox bøjning 45° 35 Rustfritstål/blank, 435813 billede

Produktinformation

Presfittingsystem med presfittings af rødgods, rør af rustfrit stål materialenr. 1.4401 og 1.4521 iht. DIN EN 10088, DIN EN 10312, DVGW-arbejdsseddel GW 541, systemtilladelse for fittings og rør iht. DVGW-arbejdsseddel W 534, til drikkevandsinstallationer iht. DIN 1988.

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Pressroer og fittings
Artikel nr.: 435813
EAN: 4015211435813
Varenr.: 2904301
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Sanpress rustfri bøjning t/brugsvand 35 mm - 45 grader
179 kr
Til butik
Viega Sanpress rustfri bøjning t/brugsvand 35 mm - 45 grader billede

Produktinformation

Viega Sanpress Inox er et presfittingssystem der anvendes til samling af rør i forbindelse med drikkevandsinstallationer. Sanpress Inox rør og fittings er fremstillet af ren nikkelfri, rustfrit stål. Pressamlingen af rør og fittings skal udføres med presb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Farve: silver
Størrelse: 35mm
EAN: 4015211435813
Varenr.: 035712035
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress 45° bøjning til brugsvand 35 mm i rustfrit stål
182 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SANPRESS INOX BØJN MF/MF 45GR 35
190,66 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Sanpress rustfri bøjning til brugsvand 35 mm - 45 grader
199 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress inox bøjn mf/mf 45gr 35
208,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Inox bøjning 45 grader 35 mm Inox, rustfri stål muffe/muffe, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Inox bøjning 45 grader 35 mm Inox, rustfri stål muffe/muffe, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK178 kr217 krKøb
2Proshop DK178 kr217 krKøb
3BilligVVS DK179 kr179 krKøb
4LavprisVVS182 kr182 krKøb
5EL-GROSSISTEN190,66 kr190,66 krKøb
6CompletVVS199 kr199 krKøb
7MaintainIt208,75 kr208,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VIEGA Inox bøjning 45 grader 35 mm Inox, rustfri stål muffe/muffe, SC-Contur

PriceData har fulgt prisen på VIEGA Inox bøjning 45 grader 35 mm Inox, rustfri stål muffe/muffe, SC-Contur i 176 dage. Laveste pris i perioden er 176 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 185 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 180 kr.

Den nuværende pris på 178 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for VIEGA Inox bøjning 45 grader 35 mm Inox, rustfri stål muffe/muffe, SC-Contur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for VIEGA Inox bøjning 45 grader 35 mm Inox, rustfri stål muffe/muffe, SC-Contur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026178 kr1 kr (1%)
11. maj 2026179 kr4 kr (2%)
15. feb. 2026183 kr2 kr (1%)
7. jan. 2026185 kr5 kr (3%)
2. jan. 2026180 kr4 kr (2%)
1. jan. 2026176 kr4 kr (2%)
31. dec. 2025180 kr4 kr (2%)
9. dec. 2025176 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret