Gå til hovedindhold

VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 22 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur

ViegaSanitetEAN: 4015211110949
Pris fra 146 krtil 171,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 25,25 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 145 kr 6. maj

Sammenlign priser på VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 22 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 146 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 22 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur
146 kr
Til butik
VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 22 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Rødgods fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 110949
EAN: 4015211110949
Varenr.: 3343134
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress bøjning 45° 22 Rødgods/blank, 110949
146 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Sanpress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/nippel, 22 mm
147 kr
Til butik
Viega Sanpress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/nippel, 22 mm billede

Produktinformation

Viega Sanpress 22 mm vinkel i 45° til brugsvand med muffe/nippel Egenskaber: Til brugsvand, regnvand, trykluftanlæg, landbrug, industribrug Med SCContur Rødgods eller siliciumbronze Prestilslutning, indstiksende

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 22 mm
EAN: 4015211110949
Varenr.: 035511022
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sanpress bøjning 22 mm. 45 °. Med 1 muffe
154 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
22 mm Bøjning 45° Sanpress med 1 muffe
156,05 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sanpress Bøjn Mf/Np 45Gr 22
166,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Sanipress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/nippel, 22 mm
169 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress bøjn mf/np 45gr 22
171,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 22 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 22 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK146 kr185 krKøb
2Proshop DK146 kr185 krKøb
3BilligVVS DK147 kr147 krKøb
4Elvvs.dk154 kr154 krKøb
5EL-GROSSISTEN156,05 kr156,05 krKøb
6Billigelogvvs.dk166,75 kr166,75 krKøb
7CompletVVS169 kr169 krKøb
8MaintainIt171,25 kr171,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 22 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur

PriceData har fulgt prisen på VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 22 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur i 154 dage. Laveste pris i perioden er 136 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 146 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 146 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 22 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 22 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026146 kr1 kr (1%)
6. maj 2026145 kr1 kr (1%)
3. maj 2026146 kr1 kr (1%)
1. maj 2026145 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026146 kr4 kr (3%)
14. feb. 2026142 kr3 kr (2%)
7. jan. 2026145 kr5 kr (4%)
2. jan. 2026140 kr4 kr (3%)
1. jan. 2026136 kr4 kr (3%)
31. dec. 2025140 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret