Gå til hovedindhold

VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 22 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur

ViegaSanitetEAN: 4015211112004
Pris fra 148 krtil 175 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 22 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 148 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 22 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur
148 kr
Til butik
VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 22 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Rødgods fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 112004
EAN: 4015211112004
Varenr.: 3343139
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress bøjning 45° 22 Rødgods/blank, 112004
148 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Sanpress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/muffe, 22 mm
150 kr
Til butik
Viega Sanpress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/muffe, 22 mm billede

Produktinformation

Viega Sanpress 22 mm vinkel i 45° til brugsvand med muffe/muffe Egenskaber: Til brugsvand, regnvand, trykluftanlæg, landbrug, industribrug Med SCContur Rødgods eller siliciumbronze Prestilslutning, indstiksende

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 22mm
EAN: 4015211112004
Varenr.: 035512022
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SANPRESS BØJN MF/MF 45GR 22
159,38 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Sanipress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/muffe, 22 mm
169 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sanpress Bøjn Mf/Mf 45Gr 22
170,3 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress bøjn mf/mf 45gr 22
175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 22 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 22 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK148 kr187 krKøb
2Proshop DK148 kr187 krKøb
3BilligVVS DK150 kr150 krKøb
4EL-GROSSISTEN159,38 kr159,38 krKøb
5CompletVVS169 kr169 krKøb
6Billigelogvvs.dk170,3 kr170,3 krKøb
7MaintainIt175 kr175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 22 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur

PriceData har fulgt prisen på VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 22 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur i 165 dage. Laveste pris i perioden er 138 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 150 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 145 kr.

Den nuværende pris på 148 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 22 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 22 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026148 kr1 kr (1%)
4. maj 2026149 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026148 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026149 kr4 kr (3%)
14. feb. 2026145 kr5 kr (3%)
7. jan. 2026150 kr7 kr (5%)
2. jan. 2026143 kr4 kr (3%)
1. jan. 2026139 kr4 kr (3%)
31. dec. 2025143 kr4 kr (3%)
21. dec. 2025139 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret