Gå til hovedindhold

VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 28 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur

ViegaSanitetEAN: 4015211111670
Pris fra 190 krtil 225 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 189 kr 6. maj

Sammenlign priser på VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 28 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 190 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 28 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur
190 kr
Til butik
VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 28 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Rødgods fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 111670
EAN: 4015211111670
Varenr.: 3343136
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress bøjning 45° 28 Rødgods/blank, 111670
190 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Sanpress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/muffe, 28 mm
192 kr
Til butik
Viega Sanpress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/muffe, 28 mm billede

Produktinformation

Viega Sanpress 28 mm vinkel i 45° til brugsvand med muffe/muffe Egenskaber: Til brugsvand, regnvand, trykluftanlæg, landbrug, industribrug Med SCContur Rødgods eller siliciumbronze Prestilslutning, indstiksende

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 28mm
EAN: 4015211111670
Varenr.: 035512028
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sanpress bøjning 28 mm. 45 °. Muffe-muffe
200 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SANPRESS BØJN MF/MF 45GR 28
204,29 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Sanipress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/muffe, 28 mm
209 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sanpress Bøjn Mf/Mf 45Gr 28
218,28 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress bøjn mf/mf 45gr 28
225 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 28 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 28 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK190 kr229 krKøb
2Proshop DK190 kr229 krKøb
3BilligVVS DK192 kr192 krKøb
4Elvvs.dk200 kr200 krKøb
5EL-GROSSISTEN204,29 kr204,29 krKøb
6CompletVVS209 kr209 krKøb
7Billigelogvvs.dk218,28 kr218,28 krKøb
8MaintainIt225 kr225 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 28 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur

PriceData har fulgt prisen på VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 28 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur i 165 dage. Laveste pris i perioden er 177 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 192 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 186 kr.

Den nuværende pris på 190 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 28 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 28 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026190 kr1 kr (1%)
6. maj 2026189 kr1 kr (1%)
5. maj 2026190 kr1 kr (1%)
1. maj 2026189 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026190 kr4 kr (2%)
14. feb. 2026186 kr6 kr (3%)
7. jan. 2026192 kr9 kr (5%)
2. jan. 2026183 kr4 kr (2%)
1. jan. 2026179 kr4 kr (2%)
31. dec. 2025183 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret