Gå til hovedindhold

VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 28 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur

ViegaSanitetEAN: 4015211113346
Pris fra 186 krtil 808,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 622,75 kr (77% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 28 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 186 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 28 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur
186 kr
Til butik
VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 28 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Rødgods fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 113346
EAN: 4015211113346
Varenr.: 3343145
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress bøjning 45° 28 Rødgods/blank, 113346
186 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Sanpress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/nippel, 28 mm
188 kr
Til butik
Viega Sanpress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/nippel, 28 mm billede

Produktinformation

Viega Sanpress 28 mm vinkel i 45° til brugsvand med muffe/nippel Egenskaber: Til brugsvand, regnvand, trykluftanlæg, landbrug, industribrug Med SCContur Rødgods eller siliciumbronze Prestilslutning, indstiksende

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 28 mm
EAN: 4015211113346
Varenr.: 035511028
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanipress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/nippel, 28 mm
195 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sanpress bøjning 28 mm. 45 °. Med 1 muffe
195 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
28 mm Bøjning 45° Sanpress med 1 muffe
200,65 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Sanipress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/nippel, 28 mm
209 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sanpress Bøjn Mf/Np 45Gr 28
213,37 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress bøjn mf/np 45gr 28
220 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Sanpress bøjning 28 mm. 45°. Med 1 muffe
808,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 28 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 28 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK186 kr225 krKøb
2Proshop DK186 kr225 krKøb
3BilligVVS DK188 kr188 krKøb
4LavprisVVS195 kr195 krKøb
5Elvvs.dk195 kr195 krKøb
6EL-GROSSISTEN200,65 kr200,65 krKøb
7CompletVVS209 kr209 krKøb
8Billigelogvvs.dk213,37 kr213,37 krKøb
9MaintainIt220 kr220 krKøb
10vvsfittings.dk808,75 kr808,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 28 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur

PriceData har fulgt prisen på VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 28 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur i 165 dage. Laveste pris i perioden er 174 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 187 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 181 kr.

Den nuværende pris på 186 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 28 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 28 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026186 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026187 kr4 kr (2%)
14. feb. 2026183 kr2 kr (1%)
7. jan. 2026185 kr5 kr (3%)
2. jan. 2026180 kr4 kr (2%)
1. jan. 2026176 kr4 kr (2%)
31. dec. 2025180 kr4 kr (2%)
21. dec. 2025176 kr2 kr (1%)
20. dec. 2025174 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret