Gå til hovedindhold

VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 35 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur

ViegaSanitetEAN: 4015211116156
Pris fra 264 krtil 318,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 54,75 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 263 kr 21. apr.

Sammenlign priser på VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 35 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 264 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 35 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur
264 kr
Til butik
VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 35 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Rødgods fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 116156
EAN: 4015211116156
Varenr.: 3343163
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress bøjning 45° 35 Rødgods/blank, 116156
264 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Sanpress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/muffe, 35 mm
273 kr
Til butik
Viega Sanpress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/muffe, 35 mm billede

Produktinformation

Viega Sanpress 35 mm vinkel i 45° til brugsvand med muffe/muffe Egenskaber: Til brugsvand, regnvand, trykluftanlæg, landbrug, industribrug Med SCContur Rødgods eller siliciumbronze Prestilslutning, indstiksende

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 35 mm
EAN: 4015211116156
Varenr.: 035512035
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sanpress bøjning 35 mm. 45 °. Muffe-muffe
284 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SANPRESS BØJN MF/MF 45GR 35
290,18 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Sanipress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/muffe, 35 mm
309 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sanpress Bøjn Mf/Mf 45Gr 35
310,08 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress bøjn mf/mf 45gr 35
318,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 35 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 35 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK264 kr303 krKøb
2Proshop DK264 kr303 krKøb
3BilligVVS DK273 kr273 krKøb
4Elvvs.dk284 kr284 krKøb
5EL-GROSSISTEN290,18 kr290,18 krKøb
6CompletVVS309 kr309 krKøb
7Billigelogvvs.dk310,08 kr310,08 krKøb
8MaintainIt318,75 kr318,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 35 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur

PriceData har fulgt prisen på VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 35 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur i 165 dage. Laveste pris i perioden er 252 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 272 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 264 kr.

Den nuværende pris på 264 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 35 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 35 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026264 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026263 kr8 kr (3%)
11. apr. 2026271 kr4 kr (1%)
14. feb. 2026267 kr5 kr (2%)
7. feb. 2026272 kr5 kr (2%)
7. jan. 2026267 kr7 kr (3%)
2. jan. 2026260 kr4 kr (2%)
21. dec. 2025256 kr4 kr (2%)
20. dec. 2025252 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret