Gå til hovedindhold

VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 15 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur

ViegaSanitetEAN: 4015211109332
Pris fra 103 krtil 452,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 349,5 kr (77% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 101 kr 23. apr.

Sammenlign priser på VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 15 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 103 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 15 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur
103 kr
Til butik
VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 15 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Rødgods fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 109332
EAN: 4015211109332
Varenr.: 3343126
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress bøjning 45° 15 Rødgods/blank, 109332
103 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Sanpress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/nippel, 15 mm
105 kr
Til butik
Viega Sanpress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/nippel, 15 mm billede

Produktinformation

Viega Sanpress 15mm vinkel i 45° til brugsvand med muffe/nippel Egenskaber: Til brugsvand, regnvand, trykluftanlæg, landbrug, industribrug Med SCContur Rødgods eller siliciumbronze Prestilslutning, indstiksende

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 15mm
EAN: 4015211109332
Varenr.: 035511015
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanipress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/nippel, 15 mm
105 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sanpress bøjning 15 mm. 45 °. Med 1 muffe
108 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SANPRESS BØJN MF/NP 45GR 15
111,19 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Sanipress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/nippel, 15 mm
119 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress bøjn mf/np 45gr 15
122,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Sanpress bøjning 15 mm. 45°. Med 1 muffe
452,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 15 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 15 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK103 kr142 krKøb
2Proshop DK103 kr142 krKøb
3BilligVVS DK105 kr105 krKøb
4LavprisVVS105 kr105 krKøb
5Elvvs.dk108 kr108 krKøb
6EL-GROSSISTEN111,19 kr111,19 krKøb
7CompletVVS119 kr119 krKøb
8MaintainIt122,5 kr122,5 krKøb
9vvsfittings.dk452,5 kr452,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 15 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur

PriceData har fulgt prisen på VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 15 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur i 154 dage. Laveste pris i perioden er 97 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 104 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 101 kr.

Den nuværende pris på 103 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 15 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 15 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026103 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026104 kr3 kr (3%)
23. apr. 2026101 kr3 kr (3%)
11. apr. 2026104 kr3 kr (3%)
14. feb. 2026101 kr2 kr (2%)
7. jan. 2026103 kr3 kr (3%)
2. jan. 2026100 kr3 kr (3%)
1. jan. 202697 kr3 kr (3%)
31. dec. 2025100 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret