Gå til hovedindhold

VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 15 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur

ViegaSanitetEAN: 4015211113186
Pris fra 106 krtil 463,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 357,75 kr (77% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 104 kr 9. apr.

Sammenlign priser på VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 15 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 15 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur
106 kr
Til butik
VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 15 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Rødgods fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 113186
EAN: 4015211113186
Varenr.: 3343144
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress bøjning 45° 15 Rødgods/blank, 113186
106 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Sanpress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/muffe, 15 mm
107 kr
Til butik
Viega Sanpress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/muffe, 15 mm billede

Produktinformation

Viega Sanpress 15mm vinkel i 45° til brugsvand med muffe/muffe Egenskaber: Til brugsvand, regnvand, trykluftanlæg, landbrug, industribrug Med SCContur Rødgods eller siliciumbronze Prestilslutning, indstiksende

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 15mm
EAN: 4015211113186
Varenr.: 035512015
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanipress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/muffe, 15 mm
111 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sanpress bøjning 15 mm. 45 °. Muffe-muffe
111 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
15 mm Bøjning 45° Sanpress med 2 muffer
114 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Sanipress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/muffe, 15 mm
119 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sanpress Bøjn Mf/Mf 45Gr 15
121,25 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress bøjn mf/mf 45gr 15
126,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Sanpress bøjning 15 mm. 45°. Muffe-muffe
463,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 15 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 15 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK106 kr145 krKøb
2Proshop DK106 kr145 krKøb
3BilligVVS DK107 kr107 krKøb
4LavprisVVS111 kr111 krKøb
5Elvvs.dk111 kr111 krKøb
6EL-GROSSISTEN114 kr114 krKøb
7CompletVVS119 kr119 krKøb
8Billigelogvvs.dk121,25 kr121,25 krKøb
9MaintainIt126,25 kr126,25 krKøb
10vvsfittings.dk463,75 kr463,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 15 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur

PriceData har fulgt prisen på VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 15 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur i 154 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 107 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 106 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 15 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for VIEGA Sanpress bøjning 45 grader 15 mm af rødgods Muffe/muffe, SC-Contur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026106 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026107 kr3 kr (3%)
9. apr. 2026104 kr1 kr (1%)
14. feb. 2026103 kr2 kr (2%)
7. jan. 2026105 kr3 kr (3%)
2. jan. 2026102 kr3 kr (3%)
1. jan. 202699 kr3 kr (3%)
31. dec. 2025102 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret