Gå til hovedindhold

SMEG Elkedel 50's Style KLF04PGEU - kettle - pastel green - Pastelgrøn - 2400 W

SmegKedlerEAN: 8017709231514
Pris fra 1.142 krtil 1.619 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 477 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SMEG Elkedel 50's Style KLF04PGEU - kettle - pastel green - Pastelgrøn - 2400 W og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1142 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style Kedel 1.7liter Pastelgrøn
1.142 kr
Til butik
Smeg 50's Style Kedel 1.7liter Pastelgrøn billede

Produktinformation

Smeg 50's Style Elkedler KLF04PGEU Pastelgrøn. Vandtank volumen: 1,7 L. Strøm: 2400 W. Produktfarve: Grøn, Husmateriale: Plast, Rustfrit stål, Justerbar termostat, Vandmåler, Overophedningsbeskyttelse. Ledningsfri. Holde varm funktion, Filtrering

Produktspecifikationer

Mærke: SMEG
Artikel nr.: KLF04PGEU
EAN: 8017709231514
Varenr.: 996558593
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Pastelgrøn
-38%1.148 kr
Før 1.851 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG Elkedel 50's Style KLF04PGEU - kettle - pastel green - Pastelgrøn - 2400 W
1.193 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
SMEG KLF04PGEU Elkedel - Pastelgrøn - 1,7 liter
1.495 kr
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
SMEG KLF04PGEU Elkedel - Pastelgrøn
1.595 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elkedel SMEG 50’s Style KLF04 - pastelgrøn, 1,7 l
-6%1.599 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elkedel SMEG 50’s Style KLF04 - pastelgrøn, 1,7 l
-6%1.619 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SMEG Elkedel 50's Style KLF04PGEU - kettle - pastel green - Pastelgrøn - 2400 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SMEG Elkedel 50's Style KLF04PGEU - kettle - pastel green - Pastelgrøn - 2400 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.142 kr1.142 krKøb
2KitchenTime DK1.148 kr1.148 krKøb
3Proshop DK1.193 kr1.193 krKøb
4HvidevareShoppen.dk1.495 kr1.495 krKøb
5Kai Berntsen ApS1.595 kr1.595 krKøb
6Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
7Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SMEG Elkedel 50's Style KLF04PGEU - kettle - pastel green - Pastelgrøn - 2400 W

PriceData har fulgt prisen på SMEG Elkedel 50's Style KLF04PGEU - kettle - pastel green - Pastelgrøn - 2400 W i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.142 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 1.595 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.275 kr.

Den nuværende pris på 1.142 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for SMEG Elkedel 50's Style KLF04PGEU - kettle - pastel green - Pastelgrøn - 2400 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for SMEG Elkedel 50's Style KLF04PGEU - kettle - pastel green - Pastelgrøn - 2400 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20261.142 kr6 kr (1%)
9. maj 20261.148 kr6 kr (1%)
30. apr. 20261.142 kr6 kr (1%)
29. apr. 20261.148 kr27 kr (2%)
28. apr. 20261.175 kr27 kr (2%)
26. apr. 20261.148 kr1 kr (0%)
23. apr. 20261.149 kr1 kr (0%)
19. apr. 20261.148 kr1 kr (0%)
18. apr. 20261.149 kr1 kr (0%)
14. apr. 20261.148 kr27 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret